2733
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1649918 بازدید | 28493 پست
ساحل جون آخه جلوی سرم خالی شده .بعد از حمومم همون 50 60 تا میریزه . بعضی از موهای من وز وزننننننن یعنی وقتی دست می زنم انگار تیغ داره توروخدا اگه می دونید بگید موهام چشه .خواهششششششش می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
katayoon اولین قدم آرامش هست. ببین سعی کن آروم باشی. اینهمه استرس خیلی بد. هیچ اتفاقی نمیفته منم مثل توم اما الن آرومم و با آرامش دارم درمان کمیکنم. اینهمه آدم نتیجه گرفتن ما هم میگیریم. توکل به خدا کن و یه برنامه رو شروع کن عزیزیم
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
2738
تکرار صفحه 729 برنامه کامرون و دوستانم برای پوست سر چرب تذکر: تحت هیچ شرایطی از محلولها و تونیکها گیاهی و شیمایی داروخانه ای داروگیاهی (عطاری) تجاری استفاده نکنید مثلا محلولها روزماری ، خرگوشک. بهتره خودتون درست کنید. اگه می خواهید شیمیایی پیش برید بهتره کلاه گیس بخرید. مصرف روغنهای گیاهی مفید هست و روغن آملا مرحبا بخاطر روغنی بودن مفید هست. سرم رو نسبت به بقیه دماش رو پایین نگه می دارم مثل استفاده از کولر و آب نوشیدنی گرم و غذای پر ادویه و گرم از لحاظ دما نمی خورم و طبع گرم رو با سرد مصرف می کنم. من بجای مکمل بیشتر از آجیل و نوشیدنی کومبوچا (یک نوع قارچ مخمر) با چای سبز استفاده می کنم. خوردن نوشیدنیها مثل سرکه سکنجبین ، خاکشیر ، تخم شربتی خوردن مکملها 30 دقیقه قبل از وعده غذایی یا صبحانه تنوع خیلی مهم هست تا سرتون عادت نکنه اگه ریزش در اثر چرب بودن سر هست از شامپوهای روزانه و یا چای سبز استفاده کنید موقعی که سرتون چرب شد یا مثلا هر شب یک بار و برای تنوع چند مدل شامپو هر دفعه با یک شامپو شستشو کنید ماساژ در جهت موها باشه روغن دانه انار هم میتونید بجای دانه انگور استفاده کنید خواص بیشتر هست در مورد ماسکها سرتون رو با گذاشتن کلاه و یا پلاستیک خفه نکنید چون منافذش باز میشه و بعد توی حمام و بعد ریزش بیشتر خواهید داشت و یه خورده نسبت به من مهربون میشید مثلا ماسک حنا روغن داخلش خشک نمی شه تذکر: اینها برای پوست سر چرب هستند البته اول از ماسکها شروع کنید تا ریشه مو ها سفت بشوند بعد از روغنها استفاده کنید ماسک حنا بدون تخم مرغ شامل: یک پیمانه معادل یک قاشق چون موهام رو کوتاه کردم از حنا رضا ترک + مریم گلی + پودر نخود خام + مورد + قهوه نصف پیمانه سدر روغنها: انگور 3 قاشق + سیاه دانه 15 قطره + روزماری 15 قطره + بابونه 15 قطره + شنبلیله 15 قطره دم کرده: چای سبز + بابونه + گل ختمی پودرهارو مخلوط کنید و روغنهارو اضافه کنید تا خمیری بشه سپس دم کرده بهش اضافه کنید تا کمی شل بشه اگه کلاه خوب و فیت سرتون دارید کمی شل تر بشه ولی نه اونقدر که اذیت کنه ماسک رو به مدت یک ساعت بگذارید تا جا بیفته و از نظر دما خنک بشه ، ماسک را به مدت 2 ساعت روی سرتون بگذارید توی حمام اول زیر شیر آب مقداری گرم بدون ماساژ برید تا ماسک شسته بشه و بعد حمام معجون شنبلیله: 1 فنجون روغن نارگیل روی گاز بزاریم قل اول که خورد خاموش کنیم + 1 فنجون روغن انگور ......2 قاشق حنا توش بریزیم بزاریم خنک بشه بعد که خنک شد 2 قاشق سیاهدانه + 2 قاشق پودر مورد + 2 قاشق پودر تخم شنبلیله بریزید توش 5 روز ظرفشو توی افتاب بزاریم ظروف شیشه ای باشند پرورده شنبلیله : روغن انگور 3 قاشق + پودر تخم شنبلیله 1قاشق غذاخوری این مخلوط را روزانه به مدت یک هفته حرارت غیر مستقیم بمدت 10 تا 15 دقیقه میدهیم( و جای تاریک میگذاریم و بعد از صافی عبور میدهیم نکته: حرارت غیرمستقیم مثلا ظرفمون رو توی آب جوش میگذاریم ژل شنبلیله یک قاشق تخم شنبلیله رو پودر کنید و با یک لیتر آب بجوشونید تا آب نصف بشه بعد از خنک شدن از یک صافی مثل سبد ردش کنید تا تفاله ها گرفته بشه و لعابش مثل ژل استفاده کنید بعد از دو ساعت بشورید ماسک پیاز و سیر بدون بو پیاز و یک حبه سیر رو توی مخلوط کن یا پودر کن بریزید تا خمیری بشه و آبش رو بگیرید و این آب پیاز و سیر رو به سرتون بزنید سوزننده هست پس خیلی کم نوک انگشتا رو آغشته کنید و به سرتون بمالید بعد از 20 دقیقه روغن سیاه دانه رو به سرتون بزنید تا بوی پیاز و سیر از بین بره و بعد از 10 دقیقه دیگر بشورید بعد از چند دفعه استفاده که سرتون عادت کردت به ماسک فلفل هم اضافه کنید فلفل قرمز پیاز عنصل فوق سوزناک و آتشین خیلی مراقب باشید وسایل لازم اول دستکش ساق بلند ، روپوش ، عینک پیاز عنصل رو با انبر بگیرید و با چاقو ریزش کنید بریزید توی پودر کننده (مخلوط کن) تا پودر بشه این پودر به اندازه یک نخود از مون رو با یک زرده تخم مرغ مخلوط کنید یعنی بریزید توی مخلوط کن تا کاملا مخلوط بشه و بعد به یه قسمت از سرتون با فرچه بمالید برای تست خیلی کم اگه نسوختید شروع به استفاده کنید و بقیه این پودر رو با حجم 2 برابر از روغنهای سرد و گرم به یک نسبت روغن ها رو قاطی کنید و بگذارید روی حرارت خیلی خیلی کم برای 10 دقیقه و اصلا جوش نخوره و دفعه بعد از این روغن استفاده کنید ماسک نخود برای ضدودن چربی و پر پشتی از (feri5965 ) نخود رو بزارید تو آب ،24 ساعت بمونه بعد له کنید با یک یا دو تا زرده تخم مرغ قاطی کنید (زرده باید به اندازه ای باشه که نخود حالت ژله ای بشه) بعد بزارید رو سرتون بمونه و قبل از خشک شدن ماسک برید حمام روغنها: ترکیبی سه قاشق روغن انگور 8 قطره روغن مورد 8 قطره روغن لاوندر (اسطوخودوس) 8 قطره روغن روزماری 16 قطره روغن هویج ( میتونید از روغن مریم گلی هم بجاش استفاده کنید) این روغن هایی رو که گفتم رو اینطوری قاطی می کنم به مقدار لازم حرارت می دم ,خیلی رقیق می شه و فقط نوک انگشتامو چرب می کنم رو کف سرم ماساژ می دم ؛2 تا 3 بار در هفته (این مقدار ترکیب برای 4-5 بار استفاده کافیه) ترکیبی خودم سه قاشق روغن انگور 8 قطره روغن مورد 8 قطره روغن بنفشه 8 قطره روغن شنبلیله 8 قطره روغن روزماری 4 قطره روغن سیاه دانه 4 قطره روغن بابونه بیشتر وقتها هم یک یا چند روغن گرم + یک یا چند روغن سرد مثلا کرچک + مورد گیاهان یا مواد گرم : حنا روزماری کرچک نارگیل سیاه دانه شنبلیله بادام زیتون ارازک گزنه گیاهان یا مواد سرد: حنا مورد سدر سرکه آبلیمو لیمو انگور انار بابونه بنفشه آملا مرحبا گیاهان ملایم: مریم گلی گل ختمی تمام ماسکها یا روغنها بعد از دو ساعت شسته شوند اگه خارش شروع شد بجای خاراندن سریعا ماسک یا روغن رو بشورید شروع برنامه اول از ماسک شنبلیله شروع کنید یک بار در هفته روز اول ماسک شنبلیله دو ساعت بعد حمام روز دوم استراحت آخر شب برای کم کردن چربی فقط شستن سر با آب روز سوم روغن ترکیبی دو ساعت بعد حمام روز چهارم استراحت آخر شب برای کم کردن چربی فقط شستن سر با آب روز پنجم ماسک حنا دو ساعت بعد حمام روز ششم استراحت ... روز هفتم روغن آملا مرحبا دو ساعت بعد حمام روز هشتم استراحت ... روز نهم آب شنبلیله + دم کرده چای سبز دو ساعت بعد حمام روز دهم استراحت ... روز یازدهم روغن کرچک (سیاه دانه یا روزماری یا شنبلیله) + روغن مورد دو ساعت بعد حمام .... بعد از حمام برای کاهش چربی از سرکه انگور و یا آبلیمو استفاده کنید هر دو سرد هستند و بعد از یک ساعت فقط با آب بشویید از طرف شیدا جون به همه دوستان http://hair4u.blogfa.com
دوستانی که التهاب پیاز مو دارند یا پوست سرشون سوخته یا آسیب دیده توسط محلولها یا ... اگه درد و خارش پوست سرت غیر کنترل هست از قرص هیدروسیزین یا شربتش استفاده کن خواب آور هست ولی تا زمانی که مصرف کنی ضد التهاب هست و خیلی سریع درد رو از بین میبره ولی درمان کننده نیست برای درمان یک روغن متناسب با پوست سرت که دچار خارش نشی مثل روغن دانه انار یا انگور و پماد زینک اکساید فقط مارک مینو نباشه داروخانه ها دارند ترکیب پماد و روغن بسته به بلندی موهات داره یه ترکیب رقیق باشه نصف نصف یا روغن بیشتر به سرت بمال و اگه خارش داشتی تا 30 دقیقه تحمل کن و بعد با شامپوی ملایم روزانه بشور خیلی راحت پاک میشه دفعه های بعد اگه سرت خارش نداشت زمان رو بیشتر کن این ترکیب رو تا جای ادامه بده تا پوست سرت کاملا خوب بشه در مورد شامپو توجه داشته باشید که ترکیبات سدیمی داخل آنها برای خیلی از ما حساسیت شدید و التهاب ریشه و پوست رو در بر داره پس انتخاب شامپوی مناسب سخت هست و تنوع رو هم باید در نظر گرفت
سلام هم واسه آقایون هستش هم خانوما. شما اول تغذیتون رو درس کنین. مزاجتونم باید بدونید که سرد هستش یاگرم. به خودتون استرس ندید چون کچل میشین از من گفتن. وقتی استرس میگیرین گل گاوزبان مصرف کنین. تو تغذیه از بادام، انجیر، روغن زیتون یا خود زیتون استفاده کنین. آب زیاد بخورید. یه آزمایشم بدید ببینید بدنتون چیزی کم نداره مثلا ویتامین های گروه ب و ویتامین د
کچلی خیلی بده اونم تو سن جوونی خداروشکر اوضاع خیلی بد نشده و از افردا شروع میکنم ب درمان های گیاهی ک اینجا نوشتید امیدوارم ک نتیجه بگیرم مرسی بابت همه زحمتایی ک میکشید
این گرمی و سردی مزاج رو گفتید از کجا تشخیص بدم؟؟؟ 2 تا نسخه قدیمی درمورد تقویت و جلوگیری از ریزش مو از تو کتاب های قدیمی ک داریم پیدا کردم خواستم درمورد اونا مشورت کنم..
2706