2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650018 بازدید | 28493 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بها جون عزیزم موهام چربه و اینکه روغن اصل از کجا گیر بیارم. من در روز ده تا ریزش دارم و وقتی میرم حموم و درمیم با شونه کردن هشتاد تا 100 تا درمیاد و همشون تهشون سفید. آیا این ریزش طبیعیه؟
زندگی دقیقا به ما آن چیزی را میدهد که به دنبالش هستیم
2728
ساحل حنا رو امتحان کردی؟؟ روغن برا موهای چرب یکم بده البته اولش که موهات بی جون و سستن. بعدا که ریشش قوی شد خوبهه
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
بهار عزیزم مرسی از جواب دادنت و حوصلت پیامتو دیدم. گلم. من پروژسترونم بالاست رازیانه بد نیست؟ راستی خوش بحالت که رویش داری. من 1000 دکتر از مافی گرفته تا کمالی زاده تا گشانی واسه موهام رفتم. چند سال پیش هورمون مردونم بالا بود بخاطر قرص رواکوتان که دکتر پوست واسه چنتا جوش مسخره داد. رفتم تهران ازمایش هورمونی دادم پرولاکتین و تسترون بالا بودبمدت 4 سال اسپیرو نولاکتون و استات خوردم و متوجه کم شدن موهام شدم همش به دکتر امداد میگفتم اما میگفت نه اشتباه میکنی. و واقعا موهام کم شد. بعد از اون دکتر مو که رفنم مافی گفت ارثیه بهش گفتم بابا من موهام خوب بود قرصا اینجوری کرد. بعشم فیناستراید و ماینو نوشت که من ترسیدم از هردو.تابستون سو نو دادم دو تا کیست داشت قرص خوردم یکیش ا شد و دیگری کوچیک. سونو بعدی گفت اون کیست کوچولو هستش و چنتا فولیکول ریز. رفتم تهران متخصص زنان تو بیمارستان جم گفت باید از هورمونی بدی و یه سونو ار 2 پری و 13 تا ببینیم شاید تنبلی باشه همه رو انجام دادم و معلوم شد تنبلی ندارم. فقط پروژسترونم بالاست. الان یکسال هست اسپیرو نولاکتون میخوررم.
2738
بچه ها من فریتینم 17 ست. چیکار کنم؟ من از وقتی مکمل میخورم و محلول ایوروشه میزنم ریزشم کمتر شده. واسه رویش جلو موهام چیکار کنم؟
سلام،امروز یکى از دوستانم باهام تماس کرفت ،ایشون موهاش سکه اى ریخته بود،به توصیه یه شخص اینکارو انجام داده بود موهاش درومده سیر رو از وسط نصف کرده و کمى نمک زده بهش و مالیده رو سرش،با انجام دادنه این کار فقط بعد از فکر کنم ٤ بار امروز خبر داد که موهاش درومده، امیدوارم مکمکى باشه برا کسانى که این مشکلو دارند
سلام دووووس جونا منم یه ماسک مو برای رشد مجدد مو توی یو تیوب دیدم و خودم 2-3 روزه دارم تجربه اش میکنم.. راستش جدا از تقویتی بودنش...از اثری که روی موهام گذاشته تعجب کردم! بعد از خشک شدن موهام فوق العاده نرم شده و بعد از خشک شدن انگار که براشینگ شده!!! ماسک موی پیاز! { فقط یکم بو میده بعدش باید حسابی با شامپو بشورین ..من تو شامپوم یکمی عطر ریختم :)))) } پیازو رنده کرده از صافی رد کنین آبشو بگیرین با کمی عسل و روغن زیتون مخلوط کنین و به کف سر مالیده و ماساژ بدین یکی دو ساعت بمونه بعد بشورین...این ماسک رو یه مدتی باید ادامه بدین
به آرزوهام رسیدم ..:) خدایا برای هر لحظه شکر[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
بهاری من چند بار سیر زدم پاک داغون شد و خارش شدید گرفتم. از پیاز میترسم. اما میگن سیاهدانه + روغن زیتون واسه رویش خوبه. میشه راهنماییم کنی
2706