2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648120 بازدید | 28493 پست
ستاره ریزشتو باید نسبت به قبل از شروع درمانت بسنجی اگه مثلا قبل درمان 100تا میریخت الان 50تا پس نگران نشو در ضمن شمردن موها خودش استرس میده
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پرنیان من برای کاهش هورمون تستوسترون کارایی بلدم که رو من نتیجه داده،بیا بگو ببینم تو چیکارا کردی که اگه نکردی اینارو انجام بدی ایشاالله هورمونت تنظیم بشه
2728
ابریشم جون ما اینجا جمع شدیم بهم روحیه بدیم و با کمک خدا موهامون عالی بشه انشاالله من جنس موهام چربه.برای همین یه دست سرمو با صابون برگردون سفید برای مراغه میشورم به دست شامپو چون معمولا هرروز به سرم چیزی میزنم و هرروز باید برم حموم سرم تمیزه
سلامممم ستاره جون ریزشت اونقدرام زیاد نیسش من وقتی ماینوکسیدیلو قطع کردم خیلیییی افتضاح میریخت موهام باور کن نصف موهام همون موقع ریختش.نترس ترس و استرس باعث میشه زیاد بریزه موهات من 23 گلمم دریا جون دکتر برا من قرص داده بودش برا تنظیم هورمونا همون قرص اسپیرونولاکتون.اما راستش چن تا از دوستام منصرفم کردن گفتن نتیجه ای نداره بعد بدن عادت میکنه و وقتی هم قطع میکنی بدتر میریزه سعی میکنم استرسمو کاهش بدم در کنارشم بعضی وقتا چای سبز و نعنا هم میخورم..چای سبزم میزنم بعدشم هر چیزی که میبینم برا پایین آوردن هورمون مردانه هستش امتحان میکنم تو چیا استفاده کردی گلم؟؟الان تنظیم شده هورمونات؟؟ من قبلا کیست داشتم البته pco بودش اما درمان شد از همون موقع فک کنم هورمون مردانه ام رفته بالا بخاطر استرس درس و..
من به این باور دارم دلخوشی ها کم نیس زندگی باید کرد..[smiley]l/l_03.gif[/smiley]
پرنیان جان منم ماینوک... زدم و قطع کردم موهامو اون.... ولش کن بعدش بعد از ازمایش سونو و دکتر بهم همین قرص تورو با قرص ال دی داد یه دوره خوردم و ول کردم هورمون مردانم بالا بود بعد از چندسال،ولش کردم تو سال پیش که این تاپیک و دیدم هرروز 2لیوان چای سبز میخورم
بعد شنیدم نعناع خوبه،جای چای تو قوری نعناع خشک ریختم،میذاشتم دم بکشه میخوردم یه زهرماری بود ولی میخوردم بعد تو غذام کلم بروکلی آوردم ینی به زورم شده میخوردم حداقل تا سه ماه
2706