2726
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1648716 بازدید | 28493 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخود رو بزار تو آب تا 24 ساعت بمونه ،بعد که نرم شد بکوبش و با زرده تخم مرغ (یک یا دو تا) قاطی کن بزن رو سرت ،کلاه بزار تا نیم ساعت بمونه بعد برو بشور
هر 10 روز یبار بزار
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
باشه اجراش کنیم
راستی یه دستور نخودم کامرون قبلا بهم داد نظرت چیه؟؟؟
یک پیمانه معادل یک قاشق حنا ( برای موهای کوتاه) + مریم گلی + پودر نخود خام + مورد + قهوه
نصف پیمانه سدر
استفاده کردی؟؟؟
خدایا منو بحال خودم رها نکن
2728
بله من این ماسک رو هر هفته میزارم،خوبه اما ریزشمو کنترل نمیکنه
اما این دومیه خود نخوده و فکر می کنم بهتر از آرد نخود خام باشه چون تازه تره
میشه لطفا سوال منو جواب بدید؟
من دیشب ماسک سیر و پیاز گذاشتم شب رفتم حموم 60 تا ریخت خیلی برام عجیبه بیشتر موهایی که تازه درومدن میریزن کوتاه کوتاه !!!!!!!!!شما هم این طوری هستین ؟من ریزشم کمه رویش ندارم همینایی هم که در میان میریزن
کتایون جون من از ماسک سیر و پیاز راضیبم چون ریزشمو خیلی کم می کنه
مو با مو فرق می کنه اما اگه 2 بار دیگه زدی دیدی ریزشتو بیشتر می کنه دیگه نزن،شاید موهات قبولشون نمی کنه
کاش مارپل ،کمرون ،آناهید بیان بگن نظرشونو راجع به ماسک نخودی که همکارم معرفی کرده؟

راستی ممکنه سر کسی به حنا نسازه؟؟؟نکنه من بی دلیل دارم میزنم حنا رو ؟>آخه ریزشمو زیاد میکنه تو حموم
کتایون من موهام خیلی نازکه و کم رنگه
بنابراین اگرم موکوچولو ها بریزه نمیبینمشون ولی بش فک نکن شاید کم جونن میریزن تا بجاش موهای ضخیم تر و جوندارتری دربیاد انشاله
خدایا منو بحال خودم رها نکن
2706