2737
2734
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 1650166 بازدید | 28493 پست
آوا
عایا درسته من خانمی به این باشخصیتی و شخیصی بیام اول . مردم چی می گن ؟ میگن عجب دختر چشم سفیدی . شما اول باس بیاد خوووو من به چ زبونی با زبونه بی زبونی بگم منتظرم یادت نره دیر نکنی
درین درگه که گه گه که که و که که شود ناگاه مشو غره به امروزت چو از فردا نهی آگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم الان چند ماهیی صبحانه ها ارده و شیره انگور میخورم گاهی هم حلوا ارده خیلی دوست میدارم
امروز نخوردم ولی... از خواب پاشدم رفتم اپیلاسیون از هپلی دراومدم
کاش مید این موهای بدنمو نو بکنیم بزاریم رو سرمون
هر لحظه معجزه ایی در حال رخ دادن است ....
ریزش مو بر خلاف تصور عده ای ارثی نیست، بلکه گرسنگی پیاز مو نسبت به ویتامین های B می باشد و این گرسنگی خود باعث جمع شدن چربی در اطراف پیاز مو است. یکی دیگر از عواملی که باعث ریزش مو می گردد کمبود گوگرد می باشد.
این ماده معدنی جزو ترکیبات مو می باشد و در انواع پیازهای خوراکی مثل پیاز نرگس، پیاز عنصل و همچنین در انواع سبزی ها مثل تره، سیر و موسیر به وفور یافت می شود. موضوع دیگری که در ریختن موی سر موثر است کندی جریان خون در زیر پوست سر است. برای تحریک جریان خون در زیر پوست سر می توان از عواملی که پوست را تحریک می کنند، استفاده نمود تا از ریزش موهای خود جلوگیری نمایید. یکی از راه ها، به جریان انداختن خون در سر و تنفس موهاست به شرط اینکه صابون و شامپویی را که به کار می برید قلیایی نباشد.
با افراد به اندازه باورهایشان صحبت کنید اگر بیش تر صحبت کنید شما را دیوانه میپندارند.
آوا من عنصل رو از وسط نصف می کنم بعد با چاقو روش رد می ندازم آبش دربیاد بعدش میزنم رو پوسته سرم . همون موقع هم شونه می کنم چیزی لای موهام نمی مونه . دیگه دیگه ما اینیم شگرد داریم برا خودمون فک کردی کم الکیه روشنک
درین درگه که گه گه که که و که که شود ناگاه مشو غره به امروزت چو از فردا نهی آگه
2738
صبا ارده رو از عسل فروشی میخرم نمیدونم صنعتی بحساب میاد یا نه!

روشنک پوست سر نمیسوزه؟
با افراد به اندازه باورهایشان صحبت کنید اگر بیش تر صحبت کنید شما را دیوانه میپندارند.
صبا اگه تصور اینه که اونجوری میشی پس مطمعن باش میشی چون به ذهنت دستور میدی که چند سال بعد شبیه اون شی
2706