2726
عنوان

راهکار برای افزایش میل جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 159277 بازدید | 161 پست
خسته شدم از این زندگی بی احساس

نه مشاور تاحالا نرفتم
از همه عزیزانم گذشتم اومدم شهرشون میگه هیچوقت بچه نمیخوام دوست نداری برو

تازه بامن ازدواج سومشه خودشم داره داغون میشه از این موضوع
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

محیا از من میشنوی حتما برو پیش یه مشاور ازش کمک بگیر شاید واقعا شوهر به یه روانشناس احتیاج داشته باشه.

افسردگی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه افسردگی میل جنسیو کاهش میده شدید
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
2728
هدی میگم شاید مال خستگی باشه.من از وقتی حامله شدم ویار خواب دارمو همش خوابم میاد.اینه که اصلا حوصله این کارا رو ندارم
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
ویانا تو چی پیش مشاور رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با گوشیش چیکار میکنه ؟ بازی میکنه یا اس میده؟؟؟
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
به نظر من ذاتیه شوهر من تا دیر وقت میشینه برنامه ای که دوست داره رو میبنیه چرا موقع این موضع میشه خوابش میاد و مسته است پس این مسئله رو متاسفانه دوست نداره باور نمیکنین شوهر من حین سکس هم سعی میکنه بی تفاوت باشه و واقعاً لذت بردنش رو نشون نده کلاً من خیلی حسرت دارم توی این موضوع چون رابطمون نه کیفیت داره و نه کمیت
ویانا چیکار میکنه با گوشیش.قبل خواب حتما چند دقیقه رو تو بغل شوهرت باش.حتی شده حرف معمولی بزنین ولی سرتو بزار تو بغلش.بیشتر به هم نزدیک میشین
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
بجه ها منم این مشکل رو داشتم بعد از 9 ماه بارداری و تعطیلی یکی دوماه خستگی زایمان و بچه داری شوهرم سرد شده بود
با اصرار من شاید ماهی یک بار داشتم دیونه میشدم چون قبلا کاملا برعکس بود میگفتم دیگه منو نمیخواد. اما از رو نرفتم هی خودمو بهش چسبوندم با .... ور رفتم براش مالیدم . تا بعد از یکسال تلاش همه چیز به حالت عادی برگشت. پشتکار فراموش نشه . یه وقتایی بعد کلی تلاش یه اه میگفت و عصبانی روشو برمیگردوند . اما بالاخره درست شد
مدت س ک س ما هم خیلی کمه . چون اینقدر دیر به دیره که سریع .......... میشه و من هیچی نمیفهمم . و حس میکنم خیلی افسرده شدم
.چرا این مردا اینقدر خود خواهن
بهش میگم برو دکتر میگه من که مشکلی ندارم کاملا نرمالم
این وبلاگم سر بزنید شاید چیزی به دردتون خورد
http://11336688.blogfa.com/
شیلان جون من که از اول هم اینجوری بودم. تازه الان پسرم 11 ماهشه بدتر شدم بهتر ندشم
2706