2733
2734
هر کار می کنم مثه اونی که اول تو خود حباب ساز بوده نمی شه .مایع دست شویی و ظرفشویی با نسبت های مختلف ریختم فایده نداشت.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
زری جون تا جایی که من شنیدم باید گلیسیرین هم بزنی البته خودم امتحان نکردم
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حباب سازش از اون فوتی ها نیست .یک خرگوشه باطری می خوره و چراغ داره مایع ش رو میریزی خودش حباب درست می کنه.پسرم خیلی دوسش داره اما الان همش میگه چرا یه عالمه حباب نمیده مثه اولش.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2731
دیدم اونا را عزیزم دختر خواهرم داره .پسر منم تفنگ حباب ساز داره شلیک می کنه حباب میاد اهنگ و نور هم داره .

اینو الان دیدم
http://www.cloob.com/timeline/answer_123406_371941
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2738
سالی جون با مایع ظرقشویی غلیظ هم درست کردم حباب درست میشه اما کمه مال خودش تعداد زیاد بود و تا سقف می رفت
2706