2410
2553
سلاممممممممممممممممممممممممممم به همه دوست جونیااااااااااا الان به وقت سنگاپور 11:45 هست و نی نی من دیشب ساعت 2:29 دقیقه با وزن 3304گرم و قد 50سانتیمتر و دور سر 33.5 بدنیا امد اصلا تو فکرم هم اینجور زایمانی نداشتممممممممممممممم فوق العاده بود....... خدا کنه همه مامانا مثل من زایمان کنن.... من از ساعت 7:10 صبح آمپول فشار زدم ساعت 2 بعد از ظهر دردی مثل پریود شروع شد تا ساعت 4 که رفتم برای معاینه و دهانه رحم 2 سانت باز شده بود و من اپیدورال شدمممم که از آن موقع به هیچ عنوان درد نداشتم تا این که اپیدورال اول من تا 6 سانت تمام شد و دومین اپیدورال تزریق شد از 6 سانت به بعد خیلی خیلی سریع دهانه رحم من باز شد و ساعت 2 تقریبا دکتر آمد و چک کرد و گفت موقع زایمان هست و دقیقا با فاصله 5 دقیقه با دو یا سه تا پوش نی نی بدنیا آمد که برای من عین اب خوردن بود به همه توسیعه میکنم که تا آنجا که میتونن طبیعی زایمان کنن و از اپیدورال 100% استفاده کنند که انشاالله بدن همه مامانا مثل بدن من به اپیدورال جواب بده بوسسسسسسسسسسسسسسسس برای همه مامانای گل
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720