2726
نمیدونم اینجا کسی از مکمل های چربی سوز استفاده کرده یا نه؟
ولی من میخوام برای آب شدن چربی های شکمم که خیلی زیاد هست استفاده کنم.
رژیم در حد خودم میگیرم سعی میکنم پیاده روی سریع هم انجام بدم.
اما.......... در مورد چربی سوز هر مغازه ای برید یا تو هر سایتی برید نظر قبلی رو طرد میکنن.
یه جا نوشته هیدورکسی کات خوبه ، جای دیگه نوشته عوارض زیاد داره.
لیپو 6 بلک و سیلور هم هست.
واقعا نمیدونم کدوم رو مصرف کنم.
اگه از دوستان کسی تا حالا مصرف کرده لطفا راهنمایی کنه/
تو رو خدا بی خیال شو. بنده یه هفته سوپر اسلیم استفاده کردم، کلیه هام به شدت درد گرفته بود. تو عوارضش گفته بود که شاید دچار بشید.ولی فکر کردم من دچار نمی شم! تپش قلب هم که از عوارض همشونه. من یکی رو تو فامیل می شناسم که فکر می کنم یکی از موارد بالا را مصرف کرده بود..بعد یه مدت قلب درد رفت پیگیری شدید..دکتر گفت دریچه قلبش گشاد شده عزیزم.ایشون فقط 3 ماه استفاده کرده بودن!...متاسفانه ما تا خودمون تجربه نکنیم باور نمی کنیم. من تجربه کردم به شما می گم اگه ممکنه از فکرش بیاد بیرون....حالا خد دانید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹