2410
2553
سلاممممممممممممممم به مامان گلا... امروز 40 هفتم تمام شد و این پسملی قصد نداره که بیاد بیرون قرار بر این شد که فردا 7 صبح برم بیمارستان و بهم آمپول فشار بزنن و در ضمن از اپیدورال هم استفاده کنم تو را خدا اگر کسی تجربه مثل من داشته بهم بگه... میترسم آخر دهانه رحم 10 سانت باز نشه و خدای نکرده خطری برای نی نی باشه و سزارین بشم.... امروز هم که دکتر معاینه کرد اصلا دهانه رحم باز نشده بود...... هم برام دعا کنید و هم اگر تجربه ای دارید بهم بگید........... یک دنیا ممنون
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
آزرمممممممممممممممممممممممم همین الان برات ایمیل دادم گلم خوبیییییییییییییییی
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم منم چهل یگ هفته رو تموم کردم تا نی نیم اومد منم رحمم باز نشد غیر 4 سانت و در اخرین لحظات سزریان کردن و هیچ مشکلی به وجود نیومد تازه بهتر از طبیعی بود ولی نامردها گذاشتن 3 روز درد طبعی داشته باشم حالا امیدوارم با سوزن فشار رحمت باز بشه و نخوای سزریان بشی موفق باشی و اصلن نگران نباش
بارسین جون اصلا نگران نباش خودم صلوات حضرت زهرا نذر میکنم که راحت زایمان کنی به سلامتی.خودت هم توسل به حضرت زهرا کن و اروم و سرحال فقط به چیزهای مثبت فکر کن
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2714
مامان الا خدا نکنه من بعد از آن همه درد سزارین بشم بخدا تا الان که پایان هفته 40 هست فقط بخاطر طبیعی صبر کردم اصلا دوست ندارم سزارین بشم.... البته این هم بگم که هر لحظه خودم بگم میبرنم سزارین این چینی ها از پول بدشون نمیاد گلمممممممممممم
آزرم گلم بخدا تا آنجا که بتونم درد بهم فشار نیاره همه دوستای خوب نی نی سایت را دعا میکنم ... در ضمن همین امروز فهمیدیم که ویزامون را برای یکسال دیگه بهمون دادن که این خودش خیلی خیلی خبر خوبی بود تا سال دیگه خدا خیلی خیلی بزرگه
نه بارسین جون طبیعی زایمان میکنی عزیزم.اخه شما ورزشکاری گلم .اعتماد به نفس و روحیه مهمترین عامل برای زایمانه.فقط زور بزن و اعتماد به نفس داشته باش همین کافیه
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2706