2703
2553
عنوان

فردا 7 صبح میرم بیمارستان برای زایمان با آمپول فشار

| مشاهده متن کامل بحث + 12140 بازدید | 23 پست
سلام بارسین جون

پیشا پیش قدم نو رسیده مبارک
من 40 روز قبل زایمان طبیعی داشتم وشرایطم دقیقا مثل شما بود یعنی وارد هفته 41 شده بودم و اصلا درد زایمان نداشتم و دکترم گفت باید امپول فشار بزنی --منم خیلییییی استرس داشتم و میترسیدم دهانه رحمم باز نشه و مجبور به سزارین بشم چون اون لحظه که من رفتم رو تخت زایمان دهانه رحمم 2 سانت باز شده بود--خلاصه امپول که زدند بعد از 20 دقیقه درد هام شروع شد(مثل درد پری) ولی خیلی زود هم فاصله بین دردهام کم شد هم زود دردهام شدید شد--و بعد از یکی دو ساعت دهانه رحمم 6سانت باز شد و در نهایت از اون لحظه که امپول زدند تا زایمان کردم 5 ساعت طول کشید که به نسبت خیلی افراد که بدون امپول درد زایمان می کنند زمان کمی بود-من اپیدورال هم کردم از شدت درد هام تا حدی کم کرده بود ولی طوری نبود که اصلا درد نداشته باشم ولی کسایی هستند که اپیدورال کردند و راضی هم بودند-در هر حال نگران نباش -- انشالله زایمان راحتی خواهی داشت و نی نیت زود میاد تو بغلت- خانمی اگه بازم سوالی داشتی بپرس
sana 89 یک دنیا ازت ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی.... گلم من امروز که بیمارستان بودم فقط نیم سانت باز شده بود من فقط همان 4 سانت اول را خیلی میترسم میگم نکنه که خیلی درد بکشم.... بعدش که اپیدورال استفاده کنم انشاالله که به حق 5 تن من از آنهای باشم که کاملا بی حس بشه بدنم... نگرانیم هم از این هست که بعد از یه عالمه درد ببرنم سزارین .... خوش به سعادت شما که راحت شدی گلم...
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

barsine aziz...man ham holand zendegi mikonam...sharayete man daghighan mese shoma bood..man ham ba ampoole feshar zaymanam shooroo shod vali bad az 24 saat dahane rahemem faghat 4 sant baz shode bood va pishraft nadash va dar akhar sezarian shodam....vali man az 24 saat darde tabii hichiiiiiiiiiiiii nafahmidam chon epidoral dashtam aliiiii bood kheeeeeeeeeyli razi boodam vaghean hichi nafahmidam...be khatrere hamin aslan negaran nabash ta 4 sant eyne peryode dardesh epidoral aliye shak nakon
برسین جونم ایشالله فردا یه زایمان عالی و راحت داشته باشی دوست خوبم. منم شاید فردا زایمانم بود اگه بود حتما برات دعا میکنم. تو هم یادت بود برای همه مامان ها و من دعا کن خانومی. منتظر خبر خوش زایمان راحتت هستیم تو تاپیک شهریوری ها و عکس بارسین خوشگلت.
Lilypie Pregnancy tickers
2720
خواهش میکنم عزیز

درسته که درد زایمان سخته ولی باور کن غیر قابل تحمل نیست فقط سعی کن که با دکتر و ما ما ها همکاری کنی -همراهی شوهرت تو اتاق زایمان از لحاظ روحی خیلی کمکت میکنه--انقباض های قبل از 4-5 سانت دردناکه ولی اصل دردها مال اواخر زایمان و وقت زایمانه که اون زمان اپیدورال کردی و حتما موثره-باز برایت زایمان راحتی را ارزو میکنم
مرسی از همتون دوست جونیااااااااااااااا.......... سما جونم ببخشید گلم آن موقع من نبودم عزیزم.... حتما اگر لایق باشم دعا میکنم بوسسسسسسسسسسسس
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
بارسین جونم سلام عزیزم . تولد نی نی گلت رو بهت تبریک میگم( می دونم هنوز نیومده ولی وقتی داری پست منو میخونی دیگه حتما اومده) برای تو و همسرت و پسر تپلت یه دنیا سلامتی و شادی رو آرزو دارم
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2714