2733
2734
سلام من تصمیم دارم ناخن بکارم ولی نمی دونم با بچه 2 ساله میشه اذیت نمی شم ؟؟؟ بعضی ها پشیمون شدن و در آوردن .

میخوام بدونم کدوم روشش بهتره و طبیعی تر لطفا در این مورد راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام

من چندساله اینکارو کردم وبسیار راضیم.اگه ناخن کارتون خوب باشه خراب هم نمیشه ناخنتون.

تازه تعجب میکنم میگید برای بچه بده؟!!1اگه بابت زخم کردن پوستش میگین چون سوهان کشی میشه

از ناخن طبیعی نرمتره واصلا اذیت کننده نیست.
2738
منم تقریبا یکساله دارم راضسم قبلا هم 4 سال داشتم یکسال استراحت دادم دوباره یکساله کاشتم . اینبار مدل قالبی کاشتم که راضی ترم خیلی
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
اگه بهش بگی مدل کوتاه برات درست کنه خیلی احتمال شکستنش از ناخن طبیعی کمتره ولی اگه بلند باشه اذیت کننده هست

لبه هاش هم کنده اصلا باعث خراش پوست بچه نمیشه

ولی یه عیب هم که داره ظرافت ناخن طبیعی رو نداره ، ضمخته و کارهای ظریف مثل برداشتن چیزهای ریز از رو زمین یا بستن دگمه لباس بچه خیلی سخت میشه
من 3 ماهه که کاشتم راضیم، واسه تنوع خیلی خوبه، کاشت ناخن تیز نیست، نزار زیاد بلند باشه
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
من نینی هم داشتم هیچ وقت مشکلی پیش نیوم
گل بانو انجام می دم خیلی کارشون عالیه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
ظرافت کاربستگی به ناخن کارتون داره، من پودر کاشتم
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
2706