2733
2734
لطفا یه فزوشگاه لوازم آرایشی بهداشتی یا داروخانه معتبر معرفی کنید که همه جور محصولات معتبر بیاره که مطمئن باشه و نخوایم همش بگردیم

اگه نمایندگی رکسونا هم میشناسید لطفا معرفی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون خانم الناز

ببخشید من خیلی آشنا نیستم
این پاساژ نزدیک فلکه است
یا به سمت دانش؟
یا سمت 5 راه؟!

ممنون خانم عاطفه
این داروخونه کدوم سمتش هست
نزدیک فرامرز؟ ف جانباز ؟ ف فردوسی؟

اون لوازم اکسیر توی سجاد رو میگین دیگه؟
نمایندگی ایو روشه خیابان سلمان فارسی فروشگاه بن داوود خیابان راهنمایی فروشگاه اکسیر بولوار سجاد سر پاساز شهر شب داروخانه ی مدیکال سجاد خیابان بزرگمهر یک داروخونه هم یر بهار سجاد هست که اسمش یادم نیست
فروشگاه ابریشم تو پاساژ البرز سجاد
آقای ظهوریان پاساژ شهر شب سجاد
اگه واقعا میخوای اصل و معتبر باشه فقط وفقط برو این 2جا
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2738
خب بعد از چند وقت دیشب وقت کردم برم دنبال این چیزایی که میخواستم

توی پاساژ شهرشب که من ظهوریانی ندیدم! از 2 جا هم پرسیدم نمیشناختن
یه شریفیان بود که اون کرم هایی که میخواستم نداشت
فروشگاه اکسیر رو هم چون نوشته بود ورود آقایان ممنوع! دیگه نرفتم
داروخانه ی مدیکال هم تعریفش رو شنیده بودم ولی دیگه چون عجله داشتم اون سمت نرفتم

پاساژ البرز فروشگاه ابریشم 1و2 هم رفتم ولی اون چیزایی که میخواستم رو نداشت و تازه اصلا از برخوردش هم خوشم نیومد دیگه اونجا نمیرم

بعدش چندتا داروخانه دیگه همون اطراف رفتم که یکیش چیزایی که میخواستم رو داشت
خیلی هم خانم خوش برخوردی بود
از این جاهای به اصطلاح معروف هم بهتر بود!

ضمن اینکه اسپری رکسونا هم اصلا پیدا نکردم
همشون فقط 2-3 مدل محدود داشتن فقط!!

واقعا یه خورده خوش برخورد بودن و خوش اخلاق بودن اینقدر مشکله؟؟

راستی کرم ضد جوش چی خوبه؟
من میخواستم اوریاژ بگیرم ولی اون خانم گفت اکسفولییت بهتره
کسی نظر دیگه ای داره؟
آرایشی آیلار:نمایندگی دوسه.دبورا.کالاس.آمتیس.فلورمار مدا و ......مشهد:خیابان کوهسنگی 20-بین دکتربهشتی33و35 مقابل بانک صادرات
نمایندگی برندهای دبورا دوسه کالاس آمتیس فلورمار مدا تایرا (کوهسنگی مشهد) سایت فروشگاه:www.aylarshop.com / اینستاگرام:aylar_cosmetic

سلام خانومها .  من یه جا رفتم تو مشهد آموزش آرایشگری دیدم قیمتهاش عالیه و تو سه روز پشت سر هم هستش . من چون بچه دارم برام فرصت خوبی بود چون تو  فرصت کم آموزش میدن و خیلی هم با کیفیت هستش یه شماره میدم تماس بگیرین ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹  تازه اگه بخواین مدرک هم میدن بهتون . من چهار ماه پیش آموزش دیدم و همیشه هم دعاشون میکنم . عالی بود عاای

سلام خانومها .  من یه جا رفتم تو مشهد آموزش آرایشگری دیدم قیمتهاش عالیه و تو سه روز پشت سر هم هستش . من چون بچه دارم برام فرصت خوبی بود چون تو  فرصت کم آموزش میدن و خیلی هم با کیفیت هستش یه شماره میدم تماس بگیرین ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹  تازه اگه بخواین مدرک هم میدن بهتون . من چهار ماه پیش آموزش دیدم و همیشه هم دعاشون میکنم . عالی بود عاای

2706