2737
2734
عنوان

جراحی بینی (ثانویه )

| مشاهده متن کامل بحث + 1686335 بازدید | 28267 پست
سلام برهمه دوستان

عسل ونهال انشالله فردا عمل خوب بانتیجه بسیا عالی داشته باشید Angel in clouds blowing a kiss

حدیثه مماخت تابلو پرازورمه خدا بگم چیکارت نکنه همچین گفتی فکر کردم الان نوک بینیت چی شده بابا شما بچه های

ترمیمی یکم عجول هستید دکتر به ما عمل اولیها میگه تا6ماه نظر ندید وهمیشه به ترمیمیها میگه تایکسال چون بافت بینی

شماها حساستر بوده یکم صبر پیشه کنید Valentine butterfly kiss
انسان هم میتواند دایره باشد و هم خط راست . انتخاب با خودتان هست :

تا ابد دور خودتان بچرخید یا تا بینهایت ادامه بدهید...
نظرات کاربرای یه سایته در مورد دکتر "توسلی":

مهدی: من سه ماه پیش عمل انحراف بینی و زیبایی کردم پیش دکتر توسلی تهران بالاتر از میدان ونک برج نگار طبقه 9 . روز پنجم یا ششم رفتم حمام و چسب رو کندم گچ هم نکرد.
از نظر اخلاقی بسیار دکتر خوب و خوش رفتاری است و با مراجعه کننده هاش راه میآد. بیشتر هم تو بیمارستان لاله شهرک غرب عمل میکنه خودش سهامداره اونجا . . منشیهاش هم دستیاراش هستن تو جراحی . .
فعلا سه ماه گذشته و خودم چسب رو عوض میکنم بعد ماه اول گفت فقط شب چسب بزنم . . همه چیز هم گفت میتونی بخوری
.واسه عمل هم میپرسه فانتزی دوس داری طبیعی و . . به من هم پیشنهاد کرد قالب اصلی بینی حفظ بشه تا به صورت بیشتر بیآد. . . هفته اول .ماه اول ماهه سوم ششم و یکسال بعد عمل هم باید مراجعه کنید بهش واسه چک . . اگه ایرادی داشته باشه بعد یکسال خودش گفت دوباره عمل میکنم . . من که چهره ام خیلی عوض شده . . فقط یه ایراد داره اونم اینه که واسه هر بار مراجعه باید پول ویزیت رو بدی حتی بعد عمل که به عرف اینه اونهایی که عمل میکنن اون چند جلسه که نیاز به بازدید هست رو رایگان انجام بده . در کل دکتر خوبیه ومندر کل خوبه من حتی چن نفر از دوستام و نزدیکانم رو توصیه کردم پیش ایشون برن حالا هم منتظرم تا چن روز دیگه واسه معاینه ماه سوم برم مطبشون اکثر کسایی که اونجا می آمدن هم رازی بودن

روضیا:از آقای دکتر تشکر می کنم به خاطر روحیه ای که چه قبل از عمل چه بعد از عمل به مریض می ده از عملم راضی هستم فکر کنم دکتر تمام سعیعشو کرده باشه که فرم بینیم طوری باشه که به صورتم بیاد.

فریبا: سلام من 2 بارپیش دکتر توسلی عمل کردم و از نتیجه عملم راضی نیستم .هر بار هم که مراجعه کنم باید پول ویزیت بدم الانم دنبال اینم که بتونم نواقص بینی ام را پیش یک دکتر خوب دیگه ای برطرف کنم.بار اول دکتر توسلی به من گفت که 1 بار عمل کفایت می کنه در صورتی که عملم به بار دوم کشیده شد ومتاسفانه مشکل بینی ام هنوز بر طرف نشده.

مینا: سلام من به تازگی پیش دکتر توسلی جراحی کردم و خیلی هم راضیم . جالبه که خبلی جزئی کبودی داشتم که ظرف 4 الی 5 روز از بین رفت .

وفا دلخواهان: سلام ،‌من دانشجوی ترم آخرحقوقم ،‌سه سال پیش بینی ام را نزد دکتر توسلی جراحی کردم ،‌خیلی راضی ام ،‌امیدوارم کسایی که خواهان جراحی بینی شون هستند به این دکتر مراجعه کنند ،‌ایشون انصافا"‌دکتر خوبیه ....

محبوبه گلچین: با سلام.وقتتون به خیر.من میخوام واسه جراحی بینی خدمت اقای دکتر توسلی برسم و بسیار مسرورم.کلی نمونه کار دیدم که فوق العاده بودند.

واااااااااااااااااای بچه ها ناراضی داره!!! خودشم بعد دوبار عمل!!!! وای :(

نهال و عسل عملتون عالی میشه. شک نکنین :*
از همان جا که رسد درد، همان جاست دوا.... "مولانا"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها آلان آنلاین شدم ، و وقتی اینهمه انرژی مثبت شما و آرزوهای خوبتون رو دیدم واقعا انرژی گرفتم، دوستتون دارم خیلی زیاد. مرسی از همتون

عسل عزیزم ایشالا بهترین نتیجه رو از عملت میگیری ،
سلام دوستان،

نهال جونامیدوارم بینیت عالی بشه

عسل جون میدونی چرا استرس نداری؟چون یه بینی خوشگل داره انتظارت میکشه

باوان جون بله من دو بار پیش دکتر بشارتی ویزیت شدم،چطور مگه؟

دوستان دکتر توسلی دکتر بسیار خوش اخلاق و پرحوصله ای هستن،کامل کارایی که میخوان روی بینی انجام بدن رو توضیح میدن،برخلاف دکتر منافی که با موچین باید ازش حرف کشید
2731
یوکا جان من ترمیمی هستم ولی هنوز عمل نکردم اخر این ماه با دکتر توسلی ترمیم دارم

دوستان پست های تبلیغی رو پاک می کنم ببخشید چون کلاغه خبر می بره اینم از دستمون می پره و میشه 10 به بالا
شریف ترین دلها ، دلی است که اندیشه آزار کسی در آن نباشد ... زرتشت

وای رعنا منم عاشق دکتریم که قشنگ بشینه توضیح بده میخواد چه کارایی واسه بینیم انجام بده
راضی هم که زیاد داره
باوان هم که تاییدش کرده. فقط نمیدونم کار پیوند غضروفش چه طوره

از همان جا که رسد درد، همان جاست دوا.... "مولانا"
2738
رعنا جان می خواستم بدونم چی گفت بشارتی به شما

دوستان بازم پست ها ی تاپیک قبلی رو مطالعه کنید پر است از چیزهای مفید 250 صفحه جابه جا شد

میترا منم پیوند غضروف می خواد بینیم فقط دیگه اسم دکتره رو نیارید من میترسم اینم قیمت رو ببره بالا

باوان جون دفعه اول که پیش بشارتی ویزیت شدم گفت همه مشکلات بینیت درست میشه و گفت از گوشم غضروف میگیره ،و چون دکتر اولم (دکتر تقوی )با ایشون هم دانشگاهی بود بیشتر وقت داشت در مورد اون حرف میزد
بار دوم که ویزیت شدم یه چند تا سوال که پرسیدم عصبانی شد و گفت اگه زیاد حرف بزنی عملت نمی کنم تو سلیقه من قبول داری یا نه؟که منم از ترس گفتم بله بعد گفت من خودم میدونم چه مدلی بهت میاد

راستی باوان جون دکتر توسلی به شما گفت از بینیت غضروف میگیره یا از گوشتون؟
2706