2737
2734
عنوان

جراحی بینی (ثانویه )

| مشاهده متن کامل بحث + 1686334 بازدید | 28267 پست
ببخشید فامیلمون با کلانتر ترمیم نکرد. عمل اولش بود،ترمیم نبود. انقدر گفتم ترمیم ملکه ذهنم شده. از طرفی انقدر چیزای عجیب غریبی راجع به باوان میشنوم که... دکتر بوی فرندش بوده! باوان اصلا عمل اولش بوده و ترمیمی نبوده! کلی از دکتر پول میگرفته واسه معرفی مریض و الی آخر... که من بشترشو درجا رد میکنم. انقدر راحت نباید به کسی تهمت زد. من فکر میکنم باوان انقدر توسلی رو بالا برد که همه انتظار بینی پرفکت داشتن بعد ترمیم که این یکی از اشتباهای باوان بود. و چون ما ترمیمیا اعصابمون داغونه و اخلاق دکتر خیلی برامون مهمه بیشتر جذب توسلی شدیم. تقصیر خودمونم هستا یه کم. مثلا من خودم انقدر هیپنوتیزم شده بودم که حتی بدون دیدن نمونه کار داشتم میرفتم زیر تیغش! خب منی که ترمیمی هستم باید یه مدت تحقیق کنم و کلی نمونه کار ببینم از یه دکتر تا بتونم برم زیر تیغش نه اینکه تحت تاثیر حرفای چند نفر دکترمو انتخاب کنم. توسلی به نظر من دکتریه که بینیو خراب نمیکنه اما تغییرات چندانی هم نمیده که این واسه یه ترمیمی اصلا چیز خوبی نیست.مثلا بینی عسل اگه خیلی کم تغییر میکرد یا با بینی مامانش سر عمل محتاطانه برخورد میشد نمیشد نتیجه خوبی از عمل گرفت. خلاصه اینکه من تهمتایی که به باوان زده میشه رو بی انصافی میدونم و بالابردن توسلی تا اون حد از طرف باوان رو هم بی انصافی در حق خواننده های روشن و خاموش تاپیک میدونم
از همان جا که رسد درد، همان جاست دوا.... "مولانا"
وااااای چقدر حرف زدم! مژی جونم کلا تمرین صورت واسه اطراف دهن خیلی خیلی دیر جواب میده و صبر ایوب میخواد و تاثیرشم ناچیزه. اما گونه و برطرف کردن غبغب و لاغر کردن اطراف فک و تمرینای چشم زود جواب میده ها. یعنی تو چهارده روز قشنگ آدم تاثیرشو میبینه. بعدشم واسه خط خنده ت چربی میزنی فوقش اما فرم کلی صورتت خوبه دستکاریش نکن با ورزش. یه چیزی میگم میدونم دوس نداری و عصبانی میشی اما خب شبیه خانومای نقاشیای عصر رنسانسی!:-P:-P:-P اینم بگم و برم دیگه. بچه هایی که با من تلفنی حرف زدن میدونن که پشت تلفن نفس کم میارم. مثلا یه جمله پنج شش کلمه ای میگم نفس کم میارم. پشت تلفن و وقتی صدام ضبط میشه بیشتر معلومه این قضیه. بعد صدای چهار پنج سالگیم که با دقت گوش میکنم میبینم اون موقع هم نفس کم میاوردم. مثلا اینجوری: مامان خوبی دارم هه(صدای نفس گرفتن)میشینه توی خونه ههه میدوزه دونه دونه ههه میپوشم... از شما چه پنهون از ترس مشکل قلبی یا ریوی دکتر نرفتم واسه این مشکلم. بعد یکی دو هفته ست به پیشنهاد یکی که تو کار انرژی و ایناست دارم مودرای تنفس انجام میدم. یعنی باورتون نمیشه تنفسم انقدرررر بهتر شده که یه جمله خیلی طولانی رو بدون نفس گرفتن پشت سر هم میگم! من مودرا رو انجام میدادم اما به تاثیرش توجه نداشتم تا اینکه اونروز واسه اولین بار تو زندگیم جوری حرف میزدم که اصلا احتیاجی به نفس گرفتنم نبود! بعد قبلا ها نفسمو فقط تا هفت ثانیه میتونستم نگه دارم فوقش. امشب نفسمو نزدیک چهل ثانیه بدون هیچ فشاری نگه داشتم! فقط آخراش از ترس اینکه قلبم شروع کرد آروم زدن ترسیدم ولش کردم! تنفس از بینیمم عالی شده یعنی اصلا احتیاجی نمیبینم بعضی وقتا از دهن نفس بکشم. فقط خوابم خیلی کم شده. مثلا دوازده شب میخوابم، سه بیدار میشم بدون هیچ خستگی و دیگه هم خوابم نمیبره که اینش اذیتم میکنه یه کم.نمیدونم تاثیر مودراست یا نه اما قبلا تا دوازده ساعت نمیخوابیدم نمیتونستم از جام بلند شم.
از همان جا که رسد درد، همان جاست دوا.... "مولانا"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تینا جون ، من این راه حل رو انجام دادم، تو بعضى عملها جواب میده ولى براى بینى چون سلیقه اى هست و کادر عمل هم فقط جلسات اول بیمارهارو میبینن جواب نمیده. قبل بیهوشى عمل اولم یادمه پرستاره داشت دکتر من رو بایه دکتر دیگه که همتون میشناسین وخوب هم هست مقایسه مى کرد و میگفت دکتر من کارش یه چیز دیگه است!!! تو عملهاى درمانى این راه تحقیق خوبیه ولى تو عمل زیبایى ، مخصوصاً بینى که یکى فانتزى دوست داره، یکى طبیعى، ارتفاع زیاد یا کم میخوادو..... به نظر من راه تحقیق مناسبى نیست.
2728
میترا من گونه هم خیلی نیاز دارم. فکر میکنی تمرین گونه رو انجام بدم دو هفته ای تاثیرشو میذاره؟راستی پایین گونه چی بخوایم پر شه چیکار کنیم؟ میترا حالا هی حرص منو در بیار.بذار برم بینیمو فانتزی قوس دار سر بالا با ارتفاع کم عمل کنم عکسمو بذارم اونوقت حرص تو در بیاد....
به به به سارا خانوم. خوبی؟ ناامید نشو سارا.مطمئنا پیدا میکنی دکترتو. با توجه به عکس بینیت که تو ذهنمه، چرا سراغ بشارتی نمیری؟ به نظر من بشارتی برای بینی هایی مثل شما خوبه....
نه یاس کوچک جون، بریم بینیم چند نفرشون با کی عمل کردن و چه جوری شدن، مثلا من رفتم کلینیک دیدم ٩ تاشون با عباسی عمل کردن ٣ تا شهبازی ٢ تا کوهستانی و٢ تا کلینی،١ دونه منافی، و... عکسای قبل بعضیاشونم دیدم،و راجع به کبودی اینها پرسیدم،
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...
tina جون امیدوارم همونی شده باشه که می خواستی، روز قالب برداشتن ادم دل تو دلش نیسسس ...بیایی عکس بذاریاااااا ، تو روخدا بی معرفتی نکنین، بلکه شاید به غیر از این دو تا دکتر ، موردای دیگم پیدا بشه واسه ترمیم هایی که بینیاشون خیلی داغون نیست و با ظریف کاری بهتر میشه،
من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2738
میتراجان متاسفانه بازم حرفهامونو در تاپیک نوشتی اما ایندفعه علی رغم میلم جواب شما رو اینجا میدم گفتم خبرنگاری گفتی منظورم این بود که حرفو کامل نگفتی و یه تیکه از حرفو تیتر کردی که برای مخاطب یه چیزی رو تداعی میکنه که اصلا اینطور نبوده بازم میگم یه عکس اونم فقط از بینی چیه که بخوام بهش فکر کنم شما ساعت 3.30 بامداد این درخواستو کردی که ممکن نبود منم بشوخی اون حرفو زدم درضمن بشما گفتم چسبو باز کردم اگر ورمش کم بود عکسو برات میفرستم
من یه دیونم که دارم عاشق میشم
Xچشم کتی جون حتما، این نی نی سایت و ماربراش خیلی به من کمک کردن در زمینه های مختلف حتما میگذارم میدونی بشتر مشکل داخلی داشت بینی من،که واقعا خطرناک بود ظاهرشم خب ایراداتی داشت تا حدی میگیرم عکس میگذارم البته فکر کنم امروز که همش ورم باشه چون یکهو آتل باز میشه انا میگدجذارم
گول دنیا را مخور......!! ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند بره های این حوالی گرگ ها را میدرند سایه از سایه هراسان در میان کوچه ها زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند...
مریم جون حامد عباسی
اخلاق بشارتی از روز عمل تا حالا خیلی خوب بوده چیزی که با چسب معلومه سوراخها رو بزرگتر کرده پره ها رو تغییر داده فرورفتگی ها رو پر کرده و قوس رو کمتر کرده تیغه رو صاف کرده و اینکه برای اولین بار بعد از عمل تونستم از بینی نفس بکشم و مشکل تنفسیم کامل خوب نشده اما بهتر از قبل شده خودشم گفت 50 درصد بهتر میشه
اما میترا یه چیزم درباره ارتفاع بینی هفته قبل یه خانومی تو مطب بود وقتی داشت چسبشو عوض میکرد میگفت چرا ارتفاع بینیمو زیاد کردی خانم دکتر بهش گفت چون بینیت گوشتی بود و نوکشو بیشتر جمع نمیشد ارتفاعشو زیاد کردم که بزرگی نوک بینی بچشم نیاد پس ارتفاع رو بزرگ میکنه البته اگر خودش تشخیص بده
2706