2733
2734
عنوان

جراحی بینی (ثانویه )

| مشاهده متن کامل بحث + 1686292 بازدید | 28267 پست
خانوم عسل و خانوم نهال:
موج+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دکتر علی اصغر پیوندی بینی منو نابود کرد
6 ماه بعدش شد رئیس نظام پزشکی استان تهران
1 سال بعد شد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
طبق محاسبات من 6 ماه دیگه میشه وزیر بهداشت
4 سال دیگه هم رئیس جمهور ایران
درود به روح پر فتوحت که داری یکی یکی مراتب پیشرفتو طی میکنی
عسل جان ایشالا به سلامتی
دقیقا شوهر من هم همین حرفها رو می زنه آدم خیلی مثبتیه ولی در مورد ترمیم من یه کلمه حرف مثبت از دهنش خارح نمی شه همینطور مادرم و بقیه فامیل مطمئن باش خوب می شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مغز بادوم عزیز

عسل جونم پیشاپیش مبارک باشه عزیزم شوهره رو بی خیال شو اما سلول انفرادیه رو من هستم منم میام از دست شوشو

نهال مبارکه عزیزم
شریف ترین دلها ، دلی است که اندیشه آزار کسی در آن نباشد ... زرتشت

2728
کارای دکتر توسلی طبیعی و جمع جور بود و به سلیقه خودت خیلی اهمیت میده و کاملا برات توضیح میده که می خواد چیکار کنه ،مرسیس عزیز با سلیقه من خیلی جور بود ودکتر خیلی خوش اخلاق وحرف گوش کن و باسلیقه هستش

این نظر من بود .عمل اولی ها رو 4 و 5 میگیره بستگی به کار بینیت داره من از چند نفر پرسیدم سه نیم هم توشون بود باید چونه زد 3500 و 4 و 4500 و 5 م تومن

رعنا جون شما پیش بشارتی رفتی ؟

عسل جان این درد دل همه خانوم های متا هل هستش عزیزم فدات شم اشکالی نداره

عسل استرس داری؟ انشالله عمل موفقیت آمیزی داشته باشی .برات دعا می کنم و بهترین ها رو از خدا برات می خوام

2738
سارا جان عمل اولی قیمتش همینه اما چون این ومنافی فوق تخصص هستن بیشتر می گیرن ترمیم 8 تومن ولی چونه بزن راه میاد برا من 5 گرفت ازم

سارا عزیزم من یک سال تمام رفتم مطبش ساری و کار خیلی زیادی دیدم و همش دنبال یه بهانه بودم خودمو قانع کنم کار خراب ندیدم فقط یه روز یه دختر خانم امده بود و می گفت خودم گفتم طبیعی باشه الانم دوست دارم فانتزی باشه بینیش قشنگ بود ولی خودش نمی پسندید رفت تو و با نامه عمل بیرون امد پرسیدم قبول کرد گفت براش مهمه چی می خوای پول عمل دوم هم نگرفته بود همین

البته این صحبت های من برای شما حجت نباشه مثل من برین مطب دکترها و تا قانع نشدید دست نکشید

عسل جون نهال جون پیشاپیش تبریک میگم...با آرزوی بهترین هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برای هردوتون
مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.........
پیمان من یه خانومه رو دیدم بینیش کوتاه شده بود (نوکش ) بلند کرده بود با غضروف بینی اقایون رو خوب دراورده بود طبیعی و قشنگ اما خودتون برین از نزدیک ببینید تهران خلوت بود مطبش اگه شده مطب ساری رو برین اونجا خیلی خیلی شلوغ هستش هم ترمیمی زیاده هم عمل اول هم تزریق چربی وساکشن

من این پست رو پاک می کنم نمی خوام تبلیغ بشه براش بعد قیمتش نجومی بشه ، منافی پارسال 7 م تومن از سوری گرفت امسال 17 تومن قیمت میده فقط بخاطر به به های ما

2706