2737
2734
عنوان

جراحی بینی (ثانویه )

| مشاهده متن کامل بحث + 1686290 بازدید | 28267 پست
خانوم آریایی : کی من؟ ناراحت؟ یه روزی ابو علی سینا رفت تو شهر دید چند نفر دارن پشت سرش بد حرف میزنن...
رفت تو جمعشون و دید دارن هی بهش فحش میدن... صداشو درنیاورد که ابو علی سیناست...
4 تا فحشم خودش به خودش داد تو جمع اونا و راهشو ادامه داد و رفت...
بعد برگشت گفت خدایا شکرت که مخالفای من آدمایی در این سطحن...
منم خدا رو شکر میکنم بسیار ...
دکتر علی اصغر پیوندی بینی منو نابود کرد
6 ماه بعدش شد رئیس نظام پزشکی استان تهران
1 سال بعد شد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
طبق محاسبات من 6 ماه دیگه میشه وزیر بهداشت
4 سال دیگه هم رئیس جمهور ایران
درود به روح پر فتوحت که داری یکی یکی مراتب پیشرفتو طی میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باوان عزیز تایپیک نو مبارک
انشالله دیگه همچین مشکلاتی پیش نیاد تو تایپیکتون
سارا جان من یه خورده سخته برام چک کردن ایمیلم گلم اینجا درخواست دوستی دادم قبول کن راحتتر پیغام میزاریم برای هم.
رعنا جون ببخش مجبور شدم برم بیرون.نزدیک 2 ساعت عملم طول کشید عزیزم.از همش بدتر وقتیه که با یه چیزی مثل چکش تیغه بینی رو تراش میدن نمیدیدم چیه ولی وقتی میکوبیدش ضربه ها رو حس میکردم بدون درد .
2728
حدیثه خانم
نمیدونم چند ماهه عمل کردید ولی منم مشکل شمارو داشتم بعد عمل هم احساس میکردم سر بینیم داره میاد پایین هم یه برجستگی بالای نک بینیم داشتم ولی الان که شش ماه شده هم پوست روی بینیم جمع تر شده هم اون برجستگی خودش از بین رفت ( به گفته بیشتر دکترا 6 ماه طول میکشه تا ورم قسمت استخوانی بینی بخوابه و برای قسمتهای گوشتی مثل نک بینی و پره ها تا 18 ماه زمان لازمه و کسانیکه پوست بینیشون ضخیمتره به زمان بیشتری احتیاج دارن تا شکل نهایی بینیشون رو ببینن ، پس اصلا بهش فکر نکنید فقط به این فکر کنید که آخرش نتیجه دلخواهتون رو میگیرید )

2738
راستی حدیثه جان من گفتی شوهرت می گه عقابی یادم افتاد خواهر من هم دو سال پیش عمل کرد سه ماه و خورده ای بعد از عملش دقیقا یادمه چون عروسی دعوت داشتیم بینی خواهرم عقابی شده بود به نظر من و حتی الان هم عکسهای اونموقعش را نگاه می کنم واقعا به نظرم عقابی میاد به خودش بعدا گفتم ولی الان اصلا اونطوری نیست و خوب شده فکر کنم موقع خوابیدن ورمها چون قسمتهای مختلف بینی همزمان ورمشون نمی خوابه یه برهه ای اینجوری به نظر میاد
2706