2733
2734
عنوان

جراحی بینی (ثانویه )

| مشاهده متن کامل بحث + 1686288 بازدید | 28267 پست
انشالله دینا جون..دینا جونم من 100% راضی نیستم گلم یعنی از اولم 100% راضی نبودم فقط منتظرم 6 ماه بشه بعد بگم چقدر راضیم
من فکر کنم دیگه نمیشه تاپیکو برگردوند میترا جون
مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم ماری جون من پاک کردم.... اصلا بتسابه هم که نگه من خودم چند بار تو تاپیک مطرخ کردم علامه برای بینی هایی که به پیوند غضروف یا پوست احتیاج دارن گزینه ی مناسبی نیست هیچ ترسی هم ندارم لازم باشه 100 بار دیگه هم میگم...ماری بلو هم حرفی از شما به من نزده بتسابه ی عزیز.....سوتفاهم برات پیش اومده.
بتسابه عزیزم من اصلا دلم نمی خواد وارد حاشیه بشم ولی دلم نمیاد این را نگم خود من بعد از اینکه یه عمل اولی به اسم کیمیا تو تاپیک عکس گذاشت و گفت که با علامه عمل کردم و فکر کنم ترمیم لازمم و سوراخهای بینی اش لنگه به لنگه بود چون خودم می خوام با دکتر علامه ترمیم کنم به همه کسایی که با دکتر علامه ترمیم کردند ایمیل زدم و کمک خواستم حتی به خود شما و حدیثه جون ولی متاسفانه کسی جوابم را نداد بعد چند بار هم تو تاپیک گفتم تورو خدا اگر کسی چیزی از علامه می دونه بگه که ماری بلو لطف کرد و یه ایمیلی فوروارد کرد از یه عمل اولی که پلک و بینی را همزمان انجام داده بود و ناراضی بود و فقط اشاره کرد یکی از بچه های ترمیمی هم زیاد راضی نیست همین و علی رغم اصرار من هیچ اسمی از کسی نبرد
2728
مرسی ماری بلو عزیزم
میترا جونم به نظرم بالای نوک بینیم حالت افتادگی داره و این قبلا نبوده
سارا جونم من امیدوارم ورم باشه...در ضمن عزیزم من هروقت شما ازم سوالی پرسیدی جواب دادم دوستم
2738
بچه ها

کاش اگر میبینید یکی تند ما ها باهاش پیش نریم که مشکل واسه تاپیک ایجاد بشه
الان باوان بخواد همه ی پست ها رو بخونه تا مفید ها شو در بیاره،چه قدر وقت ازش میگیره
واسه یه جر و بحث الکی
اگر یکم رعایت می کردیم هیچ وقت اینجوری نمیشد
لازم نیست جواب یکیو درجا بدیم،شاید اگر خودش فکر می کرد کوتاه میومد
سکوت بعضی وقت ها خیلی جواب بهتریه

هر دکتری ایراااااااااااااااااد داره
سامی که من و نینا باهاش عمل کردیم
درست کارش بد نیست
ولی خوب مسئولیت پذیری خوبی بعد عمل نداره
بخیه رو بینی منو و تو چونه نینا جا گذاشته بود که ممکن بود عفونت کنه
خیلییییییییییی زور داره هر بار 20 تومن بدی بعد همچین اتفاقی بیفته

من پیش علامه نرفتم
ولی یه چیز مشترک بین مریضای اینه که بعد عمل خیلی بهشون اهمیت میده

ولی چی ایرادی داره اگر از دکترمون ایراد میبینیم نگییییییییییم
هیچ دکتری همه ی کاراش صد در صد درست نیست
مثلا حدیثه به نظرش بینیش افتاده با من که ایرادای بینیمو میگم
تا اینجا نشه نوندونی واسه دکترا
فکر کنن خدا هستن و هیج ایرادی نداره کاراشون

اگر دکتری اینجا جاسوس داره که کسی نتونه حرف بزنه
با نگفتنش واقعا به بچه های اینجا ظلم می کنیم

حدیثه جون:
بینیت اصلا نیفتاده نوکش
فقط ورم داره سرش که طبیعی
برای دیدن نمونه کابینت های اجرایی و روشویی های سرویس بهداشتی میتونید به این لینک برید دوستای خوبم: http://coriansazeh.ir/index.php
دینا جون امیدوارم ورم باشه
سارا جونم من جواب همه ی ایمیلاتو دادم متاسفم که جواب نگرفتی
آریایی جون ایمیلی ازت دریافت نکردم گلم
حرف و سوء تفاهم ها بره به پیام خصوصی پلیز

دوستان ادمی که از نظر روانی وضعیت نرمالی داشته باشه نه هیچ وقت حرف زشت میزنه ونه ایمیل های بیخود ومسخره هر چقدر دلش می خواد (هر کس ) براتون ایمیل بزنن اهمیت ندین ، بد بودن خیلی راحت وآسونه این خوب بودن که سخته وکار هر کسی نیست .. خداوند شفا بده

نگران من نباشید من مطالب مهم رو جابه جا می کنم و سفت سخت وایستادم پشت تاپیک هر کس می خواد می تونه با من کل بندازه از هیچی نمی ترسم هر راه سختی بلدن پیش بگیرن
شریف ترین دلها ، دلی است که اندیشه آزار کسی در آن نباشد ... زرتشت

مانا جون در مورد جراحی بینی با بی حسی موضعی پرسیدی من تجربش رو دارم فتاحی بینی من رو با بی حسی موضعی تو مطبش عمل کرد.وحشتناک بود.تمام ضربه های چکش رو روی بینیم حس کردم کلی خون روی صورتم میریخت که گرماش رو حس میکردم و همش رو قورت میدادم.اخراش که داشت پره هارو بخیه میزد درد میکشیدم و نخ رو میکشید کاملا میفهمیدم. هرگز این کار رو نکن .وحشتناک بود.من هم نسبت به درد خیلی مقاوم هستم تاثیر خیلی بدی رو اعصابم داشت. خدا ازش نگذره گفت جوونا رو تو مطب عمل میکنم البته 13 سال پیش
2706