2726
من هفته 20 هستم و این که همه میگن ما نگاه آدمهای زیبا کردیم .و بچمون خوشگل شد.درسته؟
من که که همش نگاه آدمهای زشت کردم. اصلا هرچی زشته جلو من سبز میشه. یعنی رو نی نی من تاثیر داره؟
نگاه کردن به یه عکس نوزاد قشنگ و تصور اون بچه رو خوشگل میکنه؟
سوره یوسف روی سیب میخونم واقعا موثره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام .اینکه به چهره آدمای زشت رو نگاه کنی بچت زشت میشه رو فکر نکنم درست باشه ولی این رو داریم که در این دوران آدمای زیبا رو نگاه کنید خوبه.. البته زیبا منظور چشم ودهان و.. اینها فقط نه: اینکه با ایمان هم باشه .من هم هفته 31 هستم و بعضی موقع ها به این چیزا فکر میکنم اما خیلی مهم نیست ..اول ژن مهمه وبعد کارهایی که خودت در این دوران میتونی انجام بدی که یکیش تغذیه است مثلا خوردن خربزه بچه رو زیبا میکنه .و..یکیش خواندن قرآن که خییییلی تاثیر داره همون سوره یوسف هم خوبه .... امیدوارم یه نی نی سالم وخوشگل خدا بهت بده
همه بندگان خدا زیبا هستند.........اونچه که زشت و زیباشون میکنه سیرتشونه و نه صورت.........

اگه با یه دید دیگه نگاه کنید تموم اون آدمهایی که میگید زشت هستن و جلوتون سبز میشن رو طور دیگه ای میبینید.
همه چی ژنتیکه.
بچه یا به مامانش شبیه میشه یا به باباش.
البته تغذیه هم مهمه. گلابی، سیب، انار، خربزه بچه رو زیبا میکنه. خرما بخور بچت صبور و خوش اخلاق باشه.
ایشالا پیشنونیش بلند باشه نه اینکه زیبا باشه و بد شانس.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....