2733
2734
عنوان

پرسش و پاسخ های شیدی جون برای درمان ریزش مو با روغن های ترکیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 87401 بازدید | 139 پست
یلدا جان منم فقط صفحه اول روش شیدی رو خوندم. روغن هم خودم درست کردم. روغن پایه رو روغن زیتون و کرچک گرفتم. وبا روغن زیتون روغن هویج و پرورده شنبلیله و رزماری درست کردم و هردفعه یه قاشق و نیم زیتون یه قاشق و نیم کرچک 8 قطره از بقیه رو قاطی میکنم میریزم تو یه ظرف میزارم بالای کتری گرم بشه و بعد با نوک انگشت میمالم به کف سرم. وحنا و پودر قهوه اصل و پودرنخود خام رو هم با دم کرده بابونه میزارم 2 ساعت بمونه و بعد دو ساعت میزارم رو موهام وبعد از دوساعت دیگه هم میرم حموم میشورم. هفته ای یکبار هم یه دونه پیاز قرمز و یه حبه سیر رو رنده میکنم و میزارم تویه پارچه نازک (حریر) وآبشو میگیرم یگم پودر فلفل قرمز اضافه میکنم و مثل روغن ترکیبی میمالم به موهام و بعد نیم ساعت میرم حموم. البته من حدود یک ماه اینکارا رو کردم ولی ریزشم خیلی بود. با روش یاس که بدون شامپو هست آشنا شدم. یک ماه بدون شامپو و هیچی هم نباید به موهات بزنی. الان تقریبا ریزشم کمتر شده. اما چون پوست سرم خیلی چرب بود و باید هی شامپو میزدم وموهام بدتر میریخت این روش رو شرو کردم و واقعا راضیم. سر ماه هم حنا و روغن و آب پیاز رو میزنم. ولی خیلی خانما تو تاپیک یاس هستن که مدت بیشتری قبل از من شروع کردن و الان میگن ریزششون کامل قطع شده. اونا تو ماه دوم هستن. من الان 23 روزه که بدون شامپو هستم. همیشه موهام همیشه زیاد بود. اما الان دو روز ریزشم خوبه یه روز زیاد میشه. ولی چربی سرم خیلی متعادل شده
خوش باش...که هرکه راز داند... داند که خوشی،خوشی کشاند😊😊😊😊
بعد اینکه ریزشم کامل قطع شد روش شیدی رو میخوام ادامه بدم. برای پرپشت کردن موهام چون خیلی خالی شده. امیدوارم کمکی تونسته باشم بکنم. تو تاپیک شیدی و همینطور یاس هم میتونی بیای سوالاتو بپرسی. دوستانی هستن که خیلی تجربه دارن و ازشون استفاده کنی گلم. ولی من نمیتونم بگم دکتر برو یا نه... ولی حتما قبل رفتن نظرات بچه های دیگه رو هم بپرس و با آگاهی برو
خوش باش...که هرکه راز داند... داند که خوشی،خوشی کشاند😊😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، من همین الان عضو شدم سوالی داشتم در مورد موهام من ٢٨ سالمه و از وقتی که یادم می آد موهای نازک و کم پشتی دارم توری که کف سرم مشخصه و حجم موهام فوق العاده کمه و همین طور رشدش و به شدت هم خشکه، البته به نظر خودم ارثیه چون موهای پدر و مادرم هم همین طوره ولی موهای خواهرم و برادرم فوق العاده پرپشت و براقه! می خواستم اگه شما درمانی سراغ دارید لطف کنید پیشنهاد کنید بهم که این حالت برام یه کابوسه جوری شده که من الان چند ساله اکستنشن می کنم موهامو و وقتی اکستنشن خا رو وا می کنم دوباره با هموم موهای کم روبرى می شم و این خیلی ناراحتم می کمه... :( اگه می شه کمکم کنید مرسی
2728
سلام والا نمیرسم اینهمه رو بخونم اما خیلییییی ممنون میشم یه نفر بهم جواب بده این روغن ها، جوشانده ها داروها واسه چه ریزشیه؟؟؟ ریزش کمبود ویتامین؟ عصبی؟ استرسی؟ تیرویید؟؟ ارثی؟؟؟ واسه خانمایی که ریزش مردانه دارن راه حلی هست؟؟؟ چیزی هست کسی جواب گرفته باشه یه دنیا ممنون میشم اگه کسی بدونه کمک کنه
سلام..من تازه پیوستم....چند وقت طول میکشه تا رویش مو رو ببینیم؟...موهای رشد کرده موندگارن یا با قطع داروها و روغن ها دوباره ریزش پیدا میکنن؟ واسه ضخیم شدن مو چکار باید کرد؟
2738
سلام . من زنی 32ساله ام که ریزش مودارم وموهام خیلی کم پشت شده وخیلی نگرام کرده حدود یک سال دکتررفتم ولی نتیجه ای نگرفتم همیشه ازخداوندکمک میخواستم تا موهام به حالت اولش برگردد دراینترنت در موردهسته خرما تحقیق میکردم در کتاب طب سنتی خوانده بودم که سوزانده هسته خرما با روغن زیتون بن مو را محکم میکنه که سایت شما را دیدم و با روش شما اشنا شدم ایا دستور شما همه را باید انجام دهم؟ وروغن اصل را چگونه تهیه کنم خوردن قهوه برام خوب نیست چکار کنم لطفا مرا راهنمایی نمایید با تشکر

سلام.

مشکل من تقریبا خیلی حاده.دکترای زیادی رفتم.تمام موارد بغیر از تخم شنبلیله رو انجام دادم حتی چیز های مازاد بر اون مثروغن زیتون و کندش روغن زرده تخم مرغ و...

ولی تنها تاثیری که تا الان از اونداع داروهای گیاهی گرفتم اینکه ریزش موی شدیدم یکم کم شده...

اسیبی ک بخاطر کنکور و امتحانات نهایی خوردم جبران شدنی نیست.حالا رتبه 3رقمی بذارین در کوزه ببینم مو ازش درمیاد😢..

بعد یه مشکلی ک دارم اینه ک بشددددت موهام چربه طوری ک اگر بیشتر از 20 ساعت بین این حمام تا حمام بعدیم فاصله بیافته انگار روغن خالی کردن روی موهام.از طرفی خود موهام خوشکه پوست سرم چربه شامپوی موهای چربم باعث خشک شدن وموخوره شده

از روغن ها ک استفاده میکنم چربی موهام اضا فه میشه.بنظرتون چیکار کنم که هم چربی موهام کم بشه و هم رویش مجدد داشته باشم؟

چه تعداد مو بریزه طبیعیه؟

ممنون میشم جوابمو بدین...

چقدر طول میکشه تا جواب بگیرم؟!

2706