2726
عنوان

پرسش و پاسخ های شیدی جون برای درمان ریزش مو با روغن های ترکیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 87392 بازدید | 139 پست
حلیم شنبلیله: تخم شنبلیله رو تو یکم اب شب تا صبح بزاریم خیس بخوره......فرداش بجوشونیم تا حالت خمیری بشه 45 دقیقه روی سر بزاریم * بهتره رقیق بشه چون خشک که میشه شستنش سخت میشه (بهمین دلیل تا اطلاع ثانوی توصیه نمیشه ). . معجون شنبلیله: 2 فنجون روغن نارگیل روی گاز بزاریم قل اول که خورد خاموش کنیم......2 ق حنا توش بریزیم بزاریم خنک بشه بعد که خنک شد 2 ق سیاهدانه و 2 ق تخم شنبلیله بریزید توش 5 روز ظرفشو توی افتاب بزاریم..........هفته ای 1 بار ...........(کنترل ریزش) این معجون شنبلیله ,راهیه که خود هندیا وقتی ریزش میگیرند استفاده میکنند فرمول باستانیشونه که حتی برای شوره و وقتی تیکه ای یا کلی سر خالی میشه استفاده میشه بهترین روش استفاده اینه که روغن رو صاف کنی یه شب در هفته باهاش بخوابی پرورده شنبلیله : 30گرم روغن نارگیل(2قاشق غذاخوری+نصف قاشق چایخوری)+1قاشق غذاخوری تخم شنبلیله(میتوانیم پودر کنیم) این مخلوط را روزانه به مدت یک هفته حرارت غیر مستقیم بمدت 10 تا 15 دقیقه میدهیم( و جای تاریک میگذاریم و بعد از صافی عبور میدهیم نکته:حرارت غیرمستقیم مثلا ظرفمون رو توی آب جوش میگذاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تا حالا کسی تجربه رویش مجدد مو رو داشته؟ کاش میدونستم از چه روشی استفاده کرده این ماسک پیاز که میگن دوباره مو رو در میاره؟
بهترین راه تغییر عادات، تمرکز با تمام انرژی بر روی عادت جدید است.
پس:من متکی به نفس و پر غرورم.
2728
سلام دوست خوبم سفارش انواع کارهای نمدی خوشگل برای سیسمونی ، اتاق کودک ، جشن تولد یا دندونی و.. رو قبول میکنم با قیمتای پایین و کیفیت کار بالا میتونید نمونه کارام توی وبلاگم مشاهده کنید http://arzankade.blogsky.com/ (((ضمنا فروش پارچه هم داریم با قیمتای مناسب))) سفارشها هم در کوتاهترین زمان تحویل داده میشه متشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم
خدایا دستامو بگیر
کتایون به نظر من بزن سیر و پیازو چون ما سیر خالی نمیزنیم که آب پیازم به اون صورت نمیسوزونه ترکیب 1 پیازو دو حبه سیرو بزن خوبه من یه عالمه خورده مو دارم ولی جدیدا ریزشم زیاد شده راستی کتایون اینسری رفتم پیش شیربیگی یه چیزی بهم گفت گفت ترکیب 1 ق م حنا نصف ق م وسمه 1 ق غ خوری روغن زیتون و سیاهدونه(یه روز این یه روز اون)و یه زرده تخم مرغ حالا به نسبت موت همین تعدادو بیشتر کن این ماسکو هر شب یا هر روز 4 ساعت بزار رو سرت گفت خیلی ماسکه خوبیه
من پیاز رو رنده میکنم، بعد فلفل قرمز رو میکس میکنم و بهش اضافه میکنم، این ماده رو داخل یه پارچه تمیز میریزم و آبش رو میگیرم و به سرم میزنم. با هر وسیله ای که شد! فرقی نمیکنه. من پلاستیک نمیکشم. نمی دونم بقیه چکار میکنن.
sajad21n من از ماسک حنا+نخود+روغن نارگیل+ابلیموی طبیعی+قهوه و جفت هفته ای دوبار روغن هم روغن زیتون طبیعی و کرچک و نارگیل سی بی سی هفته ای دوبار و از ماسک سیر پیاز و آلوئه ورا هفته یکبار در کنارش ورزش و تغذیه سالم و عدم مصرف فست فود و مواد بسته بندی شده و دارای مواد نگهدارنده
سوین جون برای ریزش سکه ای پیاز قرمز و سیر خوبه برای از بین بردن بوش هم میتونی از شستشو با آب سرکه استفاده کنی اولین باری که حنا خریدم و زدم انگار حناش خوب نبود و باعث تحریک و خارش پوست سرم شد دیگه استفاده نکردم تا اینکه حنا مارک رضا ترک خریدم و خوبه برای ماسک پیاز قرمز و سیر یک پیاز بزرگ با حبه سیر کافیه اگه بیشتر بشه بوش اذیت میکنه خورد کنید و بریزید توی مخلوط کن یا پودر کن و بریزید توی یک بطری که درب داشته باشه و مقداری استفاده کنید و بقه رو توی یخچال نگهدارید برای دفعات بعدی برای گرفتن بوش بعد از یک ساعت که روی سرتون بود برای یک ساعت دیگه از ماسکهای روغنی معطر متناسب به طبع سر استفاده کنید مثل برای سر سرد یا معمولی روغن نارگیل - روزماری و برای سر گرم از روغن املا مرحبا استفاده کنید و بعد شستشو جو آسیاب برقی میخواد اگه آسیاب خوب ندارید یا ضعیف هست به مقدار نیاز با آب مخلوط کنید بعد از 24 ساعت اگه دانه ها با فشار له شد بریزید توی پودر کن احسان سایت چند صفحه قبل کامرون جون گفتن با شامپوی خوب چربی سر کم میشه. فکر کنم کامرون شامپوی (شون Schon) نعناع و چای سبز رو پیشنهاد کرده بود. یه چک کنین خودتون. amine جون و دوستان کله چرب و چیلی در مورد پوست سر چرب و برنامه به صفحه 729 پستم رو بخون برای چربی فقط شامپو مناسب کار سازه ، من هم مثل خیلی از دوستان مشکل چربی پوست سر رو داشتم که با شامپوی شون schone چای سبز و نعنا کاملا خوب شده و تا 3 روز حمام نمیرم و چرب نیست و تا 5 روز هم مشکلی نداشتم همینطور خارش پوست. اگه ریزش در اثر چرب بودن پوست سر هست چرب شدن پوست سر بیشتر بخاطر استفاده از محلولها و شامپوها هست تا بدنتون پس بی خودی به کبد گیر ندید اول آزمایشها رو انجام بدید اگه کبد چرب داشتید درمان کنید محلولها و شامپوها بشتر دارای مواد مضر هستند مخصوصا شامپوها برای کف کردن و تمیز کردن ، این موارد از منافذ پوست و مخصوصا موها وارد زیر پوست شده و باعث التهاب و تحریک ریشه مو میشند و بدتر به موها آسیب وارد میکنند ، پس بدن برای بیرون راندن این مواد چربی تولید میکنه تا آسیب بیشتری به بافت پوست نرسه و این باعث سست شدن موها و در نتیجه تاسی میشه پس در اولین فرصت شامپوی خود رو عوض کنید و از هیچ محلول و داروی ضد ریزش استفاده نکنید من از شامپوی شون (schon) چای سبز و نعنا استفاده می کنم این خیلی مشکل هست، انتخاب یک شامپوی مناسب از شامپوهای مناسب و یا چای سبز استفاده کنید ، نباید حداقل تا 2 روز پوست سرتون چرب بشه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=473365&PageNumber=1180
با سلام و خسته نباشید چند سالی هست که متوجه شدم سطح هرمون مردونه از حد نرمال کمی بشتر هستش چند دوره از قرص های 21 استفاده کردم تا اینکه بنظرم رسید موهای جلوی سرم خیلی کم پشت شده امسال به دکتر نخعی مراجعه کردم و ایشون داروهایی تجویز کردند از قبیل فیناستراید، اسپیرونولاکتون، تستروید(21روزه) و محلول ماینوکسیدل و ویتامین ِD و... که دوره مصرفش 4 ماه بود بعد دوباره یه دوره مصرف 6 ماهه مجدد از قرصهای فیناستراید، اسپیرونولاکتون، ریجن دایت بیوتن و محلول گوگرد و ماینوکسیدل و یه قرص 21 روزه جدید دادن که دارم مصرف میکنم. (البته هزینه خیلی زیادی رو دستم گذاشت)درضمن من مشکل همانژیوم در کبد دارم که که 3 عدد است امسال بعد مصرف داروها 2 تاشون سایزش دوبرابر شده، رابطه ای بین مصرف قرصهای 21 روزه و بزرگ شدن همانژیوم ها هست؟ بنظر خودم موهام فرق زیادی با قبل نکرده و راستش از خوردن قرص هم دیگه خسته شدم. ریزش موهام بقدری که اصلا موهامو شونه نمیکنم از ترس ریختنش..... میشه لطفا یه معجون گیاهی با یه روشی که هم موثر باشه هم از بابت همانژیوم و بزرگتر نشدنش خیالمو راحت کنه بهم معرفی کنید؟( البته قرص ریجن رو فقط یه ماه مصرف کردم و بعدش دیگه نگرفتم) از کم مویی سرم دارم دچار افسردگی میشم :-(
یلدا جان ما همه از کم مویی و ریزش مو رنج میبریم بیا تو این دوتا تاپیک، مطالعه کن ببین شاید بتونه بت کمک کنه: روش قطعی ریزش مو بدون شامپو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1019153&postID=41130623 روش روغن ترکیبی و... شیدا برای ریزش و تقویت موها: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=473365&postID=41115482
خوش باش...که هرکه راز داند... داند که خوشی،خوشی کشاند😊😊😊😊
سلام مامان سلما و فرحان ببخشید شاید من بلد نیستم تو این تاپیکایی که لطف کردی گذاشتی درست اصل مطلبو بگیرم، احتمالا از افسردگی خنگم شدم :-( دیدم این ترکیبای گیاهیو ولی تو چندتا تاپیک متفاوت بودن و مقدار ترکیبو هم نزده بود. زحمتت نمیشه ترکیباتشو با مقدارش و نحوه استفاده و مدت زمانی باید رو سر بمونه و اینکه میشه تو حجم زیاد درست کردو نگه داشت بهم توضیح بدی؟ بنظرت دیگه دکتر نرم چون تو اسفند دوره 6 ماهه ام تموم میشه، خسته شدم هر شب مثل پیر زنا یه مشت قرص می خورم:-(
2706