2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تعریف این خانومو زیاد شنیدم..خانم چوبدار.مرکز مشاوره علامه امینی.شماره 5569777
فقط گویا سرشون شلوغه دیر وقت میدن باز بپرس.
یکی هم اقای اسماعیل زاده تو کلینیک دی که اول گلشهر.
2731
سلام . من خانم دکتر علیزاده رو می شناسم تو بیمارستان رازی. خیلی راضیم ازش. خودم رفتم پیشش.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=596769
اگر یک تخم مرغ توسط نیروی بیرونی بشکند زندگی پایان می یابد .

اگر یک تخم مرغ توسط نیروی درونی بشکند زندگی آغاز می شود…….

بهترین چیز ها از درون اتفاق می افتند
توروخدا یه مشاور خوب در تبریز معرفی کنید بیزحمت ؟

سلام،خانم اصغرنژاد دکتر خیلی خوبی هستن.من خودم برا مشکلاتم مراجعه کردم،خیلی خیلي راضیم،ماهن ایشون.من مدیونشونم.مراجعه کنید.شماره تماس خانم اصغرنژاد 35575849  موسسه آرامش اندیشه تبریز

2738
سلام،خانم اصغرنژاد دکتر خیلی خوبی هستن.من خودم برا مشکلاتم مراجعه کردم،خیلی خیلي راضیم،ماهن ایشون.من ...

دوست خوبم،خوشحالم شما هم دکتر اصغرنژاد رو میشناسین و با من هم نظرین...خیلی گلن خانم اصغرنژاد.

خانم دکتر اصغرنژاد رو که خودم خیلی راضی هستم معرفی میکنم.خسته نباشن بابت زحمات من

منم مراجع خانم دکتر اصغرنژاد هستم،با معرفی روانپزشکم البته مراجعه کردم،چند جلسه لازمه که برم،انصافا خیلی مفید بوده براي من.تایبد میکنم. سخن دوستان رو

[QUOTE=62961249]توروخدا یه مشاور خوب در تبریز معرفی کنید بیزحمت ؟[/QUOTE

خانم دکتر اصغرنژاد رو معرفی میکنم. ایشون دکتر روانشناس خیلی خوب و با حوصله ای ان و بجای حرف های تکراری و الکی راهکار دارن و هی آدم رو مطبشون نمی کشن.خیلی منصف و کاربلدن،البته دوست عزیز تنها به من اکتفا نکن،بازم بپرس و بعد برو.

2706