2703
2553
عنوان

معرفی فروشگاه های خوب در شیراز

154467 بازدید | 134 پست
سلام می شه لطفا بیاین اینجا و بگین توی شیراز فروشگاه های خوب و معروف کجا ها هستن ؟؟؟ لطفا فروشگاه های که واقعا محصولات خوبی ارائه می دن رو معرفی کنید نه جاهایی که فقط پز اسمشون رو می دن . از همه سنف ها بگید مثلا کیف و کفش لباس مانتو طلا رستوران و...
واسه کسانی که تازه اومدن شیراز واسه زندگی یا کسانی که مدت ها نبودن و حالا برگشتن مثل خود بنده و حتی کسانی که می خوان به شیراز مسافرت کنند خیلی مفید هست . ممنون می شم اگر راهنمایی کنید
ای وای ظاهرا کسی نیست مجددا !!
خودم شروع می کنم
چون خیلی شکمو هستم اول از غذا می گم فست فود به نظر من که ساندویچ های 110 توی خیابان انوری خیلی خوشمزه و لذیذ هست اما پیتزاش بده خیلی هم بده (به نظر من البته ) هنوز پیتزای خوب توی شیراز پیدا نکردم
غذای سنتی هم از هر جا گرفتم یه چیزیش می شد ولی جدیدا یه جا رو پیدا کردم یه غذای بیرون بر هست سر چهارراه سیاحتگر تهیه غذای نیکان واقعا کیفیتش عالیه . ولی توی این چند ماهی که اومدم شیراز هنوز نفهمیدم مانتوی شیک لباس مجلسی خوشکل با قیمت مناسب کجا هست یا مثلا کفش مجلسی جنس خوب و راحت کجاست ؟؟
حالا اگر اصفهان بودم می دونستم کفش فقط جردن پیتزا فقط نظر و و و ....
حالا شما راهنمایی کنید لطفااااااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لیلا جون ....

تو این سایت شیرازیها کم فعالیت میکنن ....فقط میان سوال میذارن و میرن ..کسی نیست که دائم فعال باشه ...

خوب ساندویچی که خودت گفتی 110 که معروف هست همچنین من از ساندویچی پاییزان که سر بلوار جمهوری هست و دائم شلوغ هست و البته من از کباب ترکیش خوشم میاد ...

لباس هم بستگی به سلیقه ها داره من که برای خرید از بایین شهر تا بالای شهر رو میگردم تا ببینم چی مورد بسندم هست ...ههههه
هیچ وقت به خدا نگویید من یک مشکل بزرگ دارم ،به مشکلتان بگویید من یک خدای بزرگ دارم**
2456
2714
سلام کباب ترکی فقط کباب ترکی 110
فست فود امپراطور خوبه
واسه لباس هم بگرد ... شیراز جای مشخصی نداره...باید بگردی تا یک چیز خوب پیدا کنی...
اگه کفش مجلسی زنانه خواستی برو آذین سر چهار راه ملاصدرا جنس هاش چرم هست .. گرون هست اما واقعا ارزش داره..
واسه کفش راحتی برو مشیر فاطمی(چهار راه پازامونت) یا یک چهار راه پایین تر خیرات
CafeMom TickersCafeMom Tickers
سلام دوستیا . عجبی چند تا شیرازی دیدم تو این سایت . عزیزم واسه طلا هم برو بازار زرگرها . اگه طلای شیک میخوای برو ملاصدرا و ستاره فارس که البته گرون تر هم هستن. مشیر فاطمی هم طلاهای خوبی داره . فروشنده هاش چک هم قبول میکنن. به راحتی . واسه لباس باید بگردی . یه وقت یه جایی که اصلا فکرش رو هم نمیکنی یه چیز شیک و قشنگ پیدا میکنی. پیتزا گیرت نمیاد تو شیراز . چند وقت پیش من که خودم ساکن شیراز نیستم مثل شما بعد ااز عمری رفتم پیتزا خورشید فکر کردم مثل قبله . آشغال بود. خیلی عصبانی شدم که پولم رو حروم کردم. یه فست فود سی تو چمران بود اون خیلی عالی بود اگه باشه البته
سلام دوستای شیرازی
خوبین؟
منهفته آینده می خوام برم شیراز
لطفاً آدرس فروشگاهای مانتو رو برام بدین که هم شیک باشه و هم قیمتش مناسب باشه...
ممنون
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
تعجب میکنم که شما میگین فست فود و رستوران خوب توی شیراز نیست .
ندا جون بازارچه سینا توی زرگری .پاساژ حافظ روبروی ستاره فارس ، سلطانیه توی قدوسی شرقی مانتو هاش خوبه اما ارزون نمیدونم یعنی چقدر .
بیتزا برو زاور
بیتزای هاتم بد نیست
واسه مانتو برو سفیر توی زرگری
کی گفته شیرازیها انلاین نیستن من روزی 6 بار میام سر میزنم
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2706