2726
عنوان

تست امنیو سنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 65677 بازدید | 102 پست
مامان هستی عزیزم
انشااله که به سلامتی نی نی نازت سالم باشه
من انجام ندادم
12 روزه استرس دارم
چند روزه دیگه هم باید تحمل کنم
برای منم دعا کن دوستم
خبر بده جوابتو
انشااله دل هممون شاد بشه
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عسل جان انشاء الله نی نی شما هم سالمه و هیچ مشکلی نداره اصلا نگران نباش . ریسک من 1 به 20 بود.
آزمایش غربالگری با دقت بسیار بالایی انجام میشه ، بنابر این کوچکترین چیزی را ریسک بالا عنوان میکنه که شما بیشتر دقت کنی . پس الکی نگران نباش.... .......................................................................................آرتمیس جان تست (Qf-PCR) یک آزمایش جدیده که کلینیک کریمی نژاد انجام میده و برای کسانی است که میخوان زودتر از آمینو جواب بگیرن. آمینو که میدونی چیه ؟ (آزمایشیه برای زوج‌هایی که ریسک آنها در بدنیا آوردن بچه مونگل یا همون سندرم داون زیاده ) چون جواب آمینو سنتز 20 روز طول میکشه به خاطر همین اکثرا این آزمایش را هم انجام میدن تا 20 روز استرس نداشته باشن. هزینه این آزمایش از آزمون Fish هم کمتر است.................. ضمن دقیق بودن کروموزم‌های دیگر را هم تست می کنند که مشکلی نباشد. (کروموزوم آمینو سنتز 21 است)
به 120 تومنش می ارزه چون آدم 20 روز استرس نداره و این استرس به نی نی شما هم منتقل نمیشه .
من که این تست را انجام دادم و خدا را صد هزار مرتبه شکر که مشکلی نبود و من خیلی خیلی خوشحال شدم. البته این 3 و 4 روز کامل به ائمه و خدا متوسل شده بودم . کارم شده بود دعا و نماز .
راستی این را هم بگم که این آزمایش در کنار آمینو انجام میشه ، یعنی باید آب داخل کیسه آب موجود باشه . نمیتونید بگید آمینو را انجام نمی دم و این را انجام میدم .
سلام تینا جان
خوشحالم نی نیت سالمه
منم متوسل شدم به خدا و تمام ائمه اش
انشااله همه نی نی ها سالم باشن
منالان 14 روزه منتظرم
انشااله خدا خودش به همه کمک کنه
التماس دعا
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
سلام ریسک تریزومی 21 من 1به 42 بود 4 روز پیش تو ازمایشگاه کریمی نژاد امینوسنتزانجام دادم جوابش هنوز نیومده احساس میکنم ترشحاتم بعد این ازمایش تغییر کرده کسی نیست که بعد این ازمایش عین من شده باشه من خیلی نگرانم
آیلین جان من هم دقیقا مثل تو بودم و آبریزیش داشتم ، ولی وقتی جواب را گرفتم گفتند هیچ مشکلی نداری . اصلا به هیچ وجه نگران نباش . من به این فکر میکنم که وقتی جواب را میگیری و میبینی که هیچی نیست خودت را چقدر ملامت می کنی که من الکی چقدر نگران بودم.
از دلداریتون ممنونم.خداکنه قبل سال نو ازمایشگاه جوابمو بده تا سال نو را بافکر راحت شروع کنم.فکر میکنم از سال 90 متنفر باشم ده سال پیش به خودم میگفتم یعنی سال 90 چه سالی میشه برای من والان میبینم که سرشار از استرس است. گاهی میگم کاش میخوابیدم واین روزها همه خواب میبود.من خودم ماما هستم یک عمر به زنهای نگران دلداری دادم حالا خودم از نگرانی دارم پس می افتم
از دلداریتون ممنونم.خداکنه قبل سال نو ازمایشگاه جوابمو بده تا سال نو را بافکر راحت شروع کنم.فکر میکنم از سال 90 متنفر باشم ده سال پیش به خودم میگفتم یعنی سال 90 چه سالی میشه برای من والان میبینم که سرشار از استرس است. گاهی میگم کاش میخوابیدم واین روزها همه خواب میبود.من خودم ماما هستم یک عمر به زنهای نگران دلداری دادم حالا خودم از نگرانی دارم پس می افتم
با سلام
همسرم آزمایش غربالگری را انجام داد ریسکش 1:9 بود دکتر آزمایش آمینوسنتز را انجام بده ولی متاسفانه چون به آخرسال 89 مواجه شدیم هیچ آزمایشگاهی حاضر به انجام آن نشد هرچه التماس هم کردم فایده ای نداشت قرار شد دکتر بعد از تعطیلات عید این کار را انجام دهد .دراین چندروزه خیلی برای سخت میگذاره میدونم خانومم وضعش ازمن بدتر .برامون دعاکنید .
2706