2733
2734
عنوان

تست امنیو سنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 65683 بازدید | 102 پست
سلام من سوم خرداد در مرکز کریمی نژاد مشاوره شدم و سپس پیش دکتر مسعود حقیقی تست آمینیو دادم خیلی می ترسیدم همش فکر می کردم خیلی درد دارد ولی دردش از آمپول معمولی کمتر بود گفتند دو هفته دیگه جواب می یاد خیلی استرس دارم برام خیلی دعا کنین
سلام من سوم خرداد در مرکز کریمی نژاد مشاوره شدم و سپس پیش دکتر مسعود حقیقی تست آمینیو دادم خیلی می ترسیدم همش فکر می کردم خیلی درد دارد ولی دردش از آمپول معمولی کمتر بود گفتند دو هفته دیگه جواب می یاد خیلی استرس دارم برام خیلی دعا کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام من سوم خرداد در مرکز کریمی نژاد مشاوره شدم و سپس پیش دکتر مسعود حقیقی تست آمینیو دادم خیلی می ترسیدم همش فکر می کردم خیلی درد دارد ولی دردش از آمپول معمولی کمتر بود گفتند دو هفته دیگه جواب می یاد خیلی استرس دارم برام خیلی دعا کنین دکتر مسعود حقیقی واقعا خوش برخورد و خیلی ماهر بودند و با مهارت تمام کارشان را انجام دادند
سلام من سوم خرداد در مرکز کریمی نژاد مشاوره شدم و سپس پیش دکتر مسعود حقیقی تست آمینیو دادم خیلی می ترسیدم همش فکر می کردم خیلی درد دارد ولی دردش از آمپول معمولی کمتر بود گفتند دو هفته دیگه جواب می یاد خیلی استرس دارم برام خیلی دعا کنین دکتر مسعود حقیقی واقعا خوش برخورد و خیلی ماهر بودند و با مهارت تمام کارشان را انجام دادند
2738
سلام بر دوستان عزیزم
من در تست خون جدید در ماهه سومم در قسمت تروزومی 21 مقدار آن 1 به 175 بوده و دکتر گفته باید بروم کلینیک کریمی نژاد تا تست آمنیو سنتز بدهم اگر کسی مورد مشابه سراغ دارد مرا راهنمایی کند . متشکرم
سلام بر دوستان عزیزم
من در تست خون جدید در ماهه سومم در قسمت تروزومی 21 مقدار آن 1 به 175 بوده و دکتر گفته باید بروم کلینیک کریمی نژاد تا تست آمنیو سنتز بدهم اگر کسی مورد مشابه سراغ دارد مرا راهنمایی کند . متشکرم
سلام دوستان عزیز
من در هفته 16 بارداری تست خون دادم و دکتر گفته که آزمایش تروزومی 21 من مشکل نشان می دهد یعنی مقدار آن 1 به 175 می باشد . مرا به کلینیک کریمی نژاد معرفی کرد اگر کسی مورد مشابه داشته مرا راهنمایی کند . باتشکر
سلام دوستان عزیز
من در هفته 16 بارداری تست خون دادم و دکتر گفته که آزمایش تروزومی 21 من مشکل نشان می دهد یعنی مقدار آن 1 به 175 می باشد . مرا به کلینیک کریمی نژاد معرفی کرد اگر کسی مورد مشابه داشته مرا راهنمایی کند . باتشکر
فرنگ جون ریسک من 1:10 بود تا حالا کسی رو با این ریسک بالا ندیده بودم من بیمارستان صارم آمنیو کردم که خوشبختانه جوابش منفی بود تا جواب هم اومد از استرس مردم درد کمی داره مثل آمپول زدنه بعدش باید استراحت کنی میتونی بواهی برات fish روم انجام بدن که 2-3 روزه جواب رو میده مال من با سونو و fish حدودا شد 900000تومان
سلام دوستان عزیزم
ریسک منم 1 به 116 بود که آمنیو سنتز دادم مرکز کریمی نژاد
خیلی میترسم و نگرانم برام دعا کنید
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
بچه ها یه آزمایشی هست به نام QF-PCR که در مرکز کریمی نژاد انجام میشه و تقریبا همانند آمینو سنتزه حتی دکتر آزمایشگاه میگفت جدید و پیشرفته تره. سه روزه هم جواب میدن. کسانی که میخوان زودتر جواب آمینو را بفهمن و استرس 20 روزه را نداشته باشن این آزمایش را انجام بدهند. قیمتش هم 120 هزار تومنه من که انجام دادم امروز هم قراره جواب بدن توکل بر خدا ، دعا کنید ...
2706