2726
سلام مامانای گل
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که از ابتدای راه دبستان با هم مسائلمون را مطرح کنیم و براشون راه حل پیدا کنیم خلاصه اینکه دلگرمی باشه برای شروع مدرسه رفتن گلهای 7 ساله مان.

امیدوارم مفید واقع بشه
من یه دختر دارم متولد 85 نیمه دوم شما چطور؟
برای ثبت نام کلاس اول چه اقداماتی انجام دادید؟؟ در چه مرحله ای هستید ؟؟ بچتون چه احساسی داره؟؟؟

لیستی از دوستانی که تو این تاپیک فعال هستند: اگه شما هم مایلید مشخصاتتون را بگید که به جمع دوستانه ما اضافه بشید:

1*.حنا هانا هرطوری راحتید!..................دختر شهریور 85 ..تهران... (کلاس یو سی مس / مدرسه دولتی )
2 * الناز ..................دختر دی85....مشهد ...
3 * مامان بهاری......... پسر خرداد 86 (مادر شاغل. کلاس نقاشی و سفال/مدرسه غیرانتفاعی)
4 * فریبا .................پسر دی 85
5 * شنیا ................ پسر مهر 85 ... تهران... (چرتکه و شنا - اسکیت و هوش/ غیر انتفاعی)
6 * ساحل ................. پسراسفند85.....اصفهان....خانه دار(خوندن کامل بلده-زبان-یوسی مس-سنتور-غیرانتفاعی)
7 * کرانه .... ........... قم دختر خرداد 86 (کلاس موسیقی/ویولون...نقاشی...زبان....اسکیت/ مدرسه دولتی)
8 * خانم کوچولو . ... دختر 86..... خوندن بلده.....(کلاس نقاشی..لگو...قران...شنا)
9 * نارسیس ........... پسر
10 * مریمی ........... دختر
11 * بهار ............... دختر
١٢ * سولماز مامی باران.......کیش دختر اردیبهشت ٨٥ / پارسال کلاس اول بود/ آماده ی کمک رسانی/ (زبان ، سفال ، فلوت/ مدرسه غیرانتفاعی)
12+1 * نندی .............پسر آذر 85 .... (مدرسه غیر انتفاعی)
14 * ساحل91 .......... دحتر فروردین 86 (غیر انتفاعی)
15 * مامان ساغر......... دختر. ..15 اسفند 85..... (خوندن رو کامل بلده. .. کلاس زبان. .شطرنج. .کاراته)
16 * مامان مهشید ...... دختر ... بهمن 85 ..... (ارف و زبان / غیر انتفاعی)
17 * شعله ............ پیام و پوریا ... 86 ....اصفهان..(اسکیت ، ژیمناستیک فلوت / مدرسه دولتی)
18 * نازی ..............مژگان ... مرداد 86.... (دولتی)
19 * زیبا63.............آرتین ..... شهریور86 ......( کلاس تکواندو . نقاشی/ مدرسه غیر انتفایی)
20 * آرامش .... ......دختر ..... آذر 85 ...... (موسیقی شنا / غیر انتفاعی )
21 * پرتو .............دختر .....مشهد.......مهر 85 (غیر انتفاعی)
22 * النا...............پسر........مشهد......نیمه اول 86(غیرانتفاعی) شطرنج /زبان/نقاشی
23* فری............پسر.........ژیمناستیک/سفالگری
24* تایس ............پسر ......تهران .....دی 85
25* موتا .............ریحانه...... ........مهر85 اسکیت / زبان
26* فلاور...........پسر .......... تیر86 (کلاس زبان میره/شنا وشطرنج بلده/مدرسه شاهد)
27* ایگین................پسر........بهمن85 (شطرنج /ژیمناستیک) مدرسه غیر انتفاعی
28* تاتا .............. پسرم مهراد .......(بهمن 85) کلاس هنر خلاق/ دبستان غیر انتفاعی
29* ماما ........پسرم علیرضا ........ (اذر 85) کلاس زبان /کلاس شطرنج/دبستان دولتی
30* nik ( مامان باران )......... دختر، شهریور 86 (مادر شاغل. پیش دبستانی در مدرسه /مدرسه غیرانتفاعی)
31* آتی مامی علیرضا...........علیرضام متولد آذر 85..........کلاس ژیمناستیک و شنا و زبان(خوندن و نوشتن رو بلده)
32* یلدا گلی من 15آذر 85
33* بهار-spring ...................دختر خرداد 86 ..تهران... (کلاس پیانو - باله - از طرف مدرسه هم زبان - رباتیک - دروس - شنا / مدرسه غیر انتفاعی )
34* وانیا رز............دخترم وانیا متولد دى ماه هشتاد و پنج هستش میره کلاس اول امسال (شنا ،موسیقى ،باله) تهران
35* مهدیه...آروین متولد خرداد 1386 (اسکیت، موسیقی)
36* مامان فاطی..............دخترم ملیکا................نیمه دوم 85..............یزد
37* مامان سارا دخترم یکتا متولد آبان 85 دبستان غیر انتفاعی
آرامش هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست.
ممنون میشم اینجا را فعال نگه داریم من گاهی به تاپیک مامانای 85 سر میزنم اما اونجا بعضی بچه ها الان کلاس دوم هستند
با تشکر از همه مامانای کلاس اولی
سلام.
ممنون هانا جان از بابت تاپیکت.
شاید چون یه کم زوده برای حرف زدن درباره کارهای مدرسه بچه ها اینجا خلوت باشه تا مهرماه.

دختر منم متولد مرداد 86 هست.
انشالله امسال میره کلاس اول .
از قبل از عید در تکاپو بودم برای مدرسه و بالاخره اسمش رو نوشتم.
برای تابستون که ظاهرا برنامه ای ندارن.
دختر من که خییلی دلش میخواد بره مدرسه. همش داره روز شماری میکنه که اول مهر بشه.
امیدوارم بعدا هم همین نظر رو داشته باشه.
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی دوستان عزیز
راستی مامان حورا واکسن هم زدی ؟ سخت نبود؟
موفق باشی دوستم من هنوز در تکاپو هستم

شما دولتی نوشتی یا غیر انتفاعی؟

من احتمالا دولتی مینویسم
خانوما یه سوال

تو ایران در مقطع پیش دبستانی دقیقا به بچه‌ها چی‌ آموزش میدن.

دختر من امسال میره کلاس اول و ما تصمیم داریم که به ایران برگردیم، می‌خوام بدونم که چه مطالبی رو برای کلاس اول باید بلد باشه. مثلا الان دختر من خوندن و نوشتن ابتدایی و جمع و تفریق عدد یک رقمی‌ رو به زبان انگلیسی بلده اگه بخواد بره کلاس اول حتما باید اینا رو آموزش دیده باشه،. این موضوع در مورد مدارس ایران هم صادق هست.
Lilypie First Birthday tickers
سلاااااااااااااام
پسر منم نیمه ودم 85 هست
ترانه جان اموزش در حد اشنائی با ریاضی و فارسی و کلا مختصری از مباحث دیگه مثل علوم و جغرافی البته سال اول جغرافی ندارن منظورم ایران شناسی و اب و هوا و اینطور چیزها بود
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
ترانه جون پسر من امسال میره کلاس اول و تو پیش دبستان فقط آشنایی مختصر با حروف وشکل اونها ومفاهیم ریاضی گفته میشه جمع وتفریق ندارن احتمالا اونجا زودتر با بچه ها این چیزها رو کار میکنن
سلام.
دخترمنم امسال میره اول..خیلی خوشحاله مخصوصا که خاله هاش میخوان واسش جشن بگیرن :)
واکسنشم زده. وااای خیلی سنگین بود چندروز بیحال بود وتب داشت
شوشوجووووونم ودخترامممممممم همه زندگی من
پسر منم واکسنشو زدیم ی خورده درد داشت ولی خیلی اذیت نشد خدا رو شکر
من برای ثبت نام مدرسه موندم غیرانتفاعی بذارم یا دولتی ؟ اینجا مدارس دولتی خوب ثبت نامشون قبل از 20 فروردین تموم شده منم بی تجربه نمیدونستم الان موندم چیکار کنم
بهار جان شما مدارس شاهد دانش اموز عادی هم قبول میکنن ؟ اگه اره چه شرایطی داشت ؟
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
سلام سلام....

حالا تا شروع مدارس چند ماه مونده... الان چه کلاسهایی بچه هاتون رو میفرستین ؟؟؟

کلاسهای آمادگی بنیه برای سال بعد کسی اسم نوشته؟؟؟؟ تجربه دارین؟؟؟ برای پیشدبستانی به اول مفیده؟؟؟

آموزش چرتکه؟؟؟ کلاس هوش؟؟ رباتیک؟؟ مدل هواپیما؟؟؟ خلاقیت؟؟؟پزشک کوچک؟؟

برای تمرین تمرکز و یادگیری؟؟؟
2706