2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من امروز واکسن دخترم را زدم.
شنبه هم میرم برای ثبت نام.
مدارس غیر انتفاعی خوب که ظرفیت کلاسهاش از مدارس دولتی بالاتره!
غیر انتفاعی های معمولی هم که از نیروهای آزاد استفاده می کنند
به نظر من مدرسه دولتی خوب بهتره.
مامان بهاری خوبی عزیزم؟ علی بزرگ شده؟
2731
اگه معلم مرد کم سن باشه پسرا باهاش بهتر ارتباط میگیرن البته اون معلمهاییکه دست بزن دارن و عصبی هستن منظورم نیست اونا مشکلشون جای دیگه س....

معلم مرد دیدم زنگ تفریح هم میرن تو حیاط با بچه ها بازی میکنن... معلم زن بیشتر عقده ای بازی در میارن با یکی خوب میشن بی دلیل از یه شاگرد بدشون میاد و جبهه میگیرن بخصوص با خانوادهها که آشنا میشن اگه مشکل داشته باشه مثل با شوشوش یا بچه نداشته باشه یا.... تو رفتارش با بچه تاثیرگذار میشه ولی مردا معمولا اینجوری نمیشن....

مدیر مدرسه پسرم که خیلی خوبه با همه پسرا دست میده خوش و بش میکنه اگه ندونین مدیره خیال میکنین بابای یکی از بچه هاس دست میندازن دور کمرش بچه ها باهاش شوخی میکنن.. چندبار رفتم دیدم داره با بچه ها بازی میکنه البته وقتی کسی میره دیگه رفتار مدیر داره بازی نمیکنه...خخخخخ
آره مامان بهاری هم از نظر جثه هم سنی از همکلاساش کوچیکتره

کرانه جون من فکر میکردم مدرارس دولتی تعداد دانش آموزا حداقل 30 نفر باشه اما مدارس غیر انتفایی از 20 نفر معمولا بیشتر نیست

البته تا اونجایی که من دیدم در اطرافم و شنیدم

اما این رو هم قبول دارم مدارس دولتی خوب خیلی بهتر از غیر انتفایی ولی این مدل مدرسه های دولتی خیییییییییلی کمن
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
شنیا جون پسرت کجا میره؟

راستش من هم بدم نمی اومد دولتی بره اما ترجیح دادم با یک عده ی انتخاب شده تر ی حشر و نشر داشته باشه...یک کم پسرکم زود جوگیر می شه و متاسفانه با این که خودش زیاد شلوغ نیست زود جذب بچه های پر شر و شور می شه.
2738
عزیزم پسرم غیرانتفاعی میره...

نظرمو درباره معلم مرد و زن گفتم ولی معلمهای مدرسه پسرمم خانم هستن....

تو خاطرات بچه هاییکه معلم مرد داشتن خوندم که چقدر بهتر باهاشون جور میشن...
بچه ها دیدم این سایته خوبه البته ابتداییه ولی خوب میشه ازش ایده گرفت برای تابستون بچهامون....

http://shahedifar.blogfa.com/

شماهام اگه با سایتی آموزشی بازی برخورد کردین اینجا لینکش رو بزارین....
سلام گرم خردادی به همه دوستان
امروز رفتم واکسن دخترمو زدم وای انگار یه وزنه از روی دوشم برداشته شد البته بماند که ترسید و گریه کرد.....

الان هم خوبه فقط دستش درد میکنه ولی هنوز تب نکرده منم از صبح تا 1ظهر کمپرس یخ گذاشته بودم از شب هم حوله گرم میذارم

راستی اسمشو کلاس یو سی مس هم نوشتم فعلا باید اعداد را به انگلیسی باهاش کار کنم
آرامش هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست.
راستی در مورد نیمه اول و دوم من دخترم آخر نیمه اول بود (شهریور ) اما پارسال با تحقیقات و نظر روانشناس کودک و .... به این نتیجه رسیدم که امسال اسمشو بنویسم کلاس اول
تا الان که خیلی راضیم نسبت به پارسالش خیلی تکمیل تر شده خداراشکر
این سایت بازی های جالبی برای بچه ها داره فقط اگه محدودیت ترافیک دارید خیلی ترافیک را کم میکنه اما بسیار اموزنده و جالبه
http://pbskids.org/sid/shadowshow.html
کلاسش از تیرماه شروع میشه ولی امروز دیدم اعداد رو به انگلیسی بلده...

چون زبان مدرسش فونیکس بود منم شدیدا مخالف اصلا به درس زباش و دفترچه زبانشو امتحانات زبانش هیچ کاری نداشتم!! تازه امروز دیدم اعداد رو کامل میشناسه....

تحقیقم رو انجام دادم... توسعه ذهنه مشکلی ایجاد نمیکنه مفهموم اعداد به بهتر براش جا میندازه با بچه های 4 تا 6 سال هست بیشتر متمرکز اعداد زیر دهگان میشن احتمالا آخراشم دهگان رو یاد میگیره....

دیده بودم تو تی وی بچه های چشم بادامی چجوری ذهنی اعداد 3 رفم در 3 رفم به تعداد زیاد جمع و منها میکنن که گزارشگره با ماشین حساب بهشون نمیرسید!!! همشونم بی سواد بودن زیر سن مدرسه...

ترمیک نیست.... 4 تا 6 سال تو یه کلاسه 7 تا 13 سال هم تو یه کلاس.... یعنی با سوادی و بی سوادی تقسیم میشه....

گفتم نمیخوام با بچه کوچکتر تو یه کلاس باشه گفت نه با بچه های که نمیتونن بخونن هست بالای 7 سال باید بخونه ربطی به چیزی نداره...

البته من متن درسیشو خوندم ولی خداییش چیزی نفهمیدم.... !!!!
هانا جان یعنی یه سال دیر فرستادیش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم خیلی دلم میخواست اینکارو کنم. اطرافیان نذاشتن گفتن بچه عقب میمونه و چون پسره زود به سن سربازی میرسه و.... منم پارسال فرستادمش پیش دبستانی خیلی پشیمون شدم اکثر بچه ها نیمه دومی بودن بعد معلمشون بیشتر بهشون توجه میکرد اصلا پسره منو انگار نمیدید 1 بار مامانا رو دعوت کردن که جلوشون از ابچه ها پای تخته امتحان بگیرن از همه ی بچه ها امتحان گرفت جز پسر من گفت کوچولو بود ندیدم بعد با اعتراض من اونم صدا کرد پسرم ماشالله از نظر یادگیری چیزی از بقیه کم نداره اما این چیزا ناراحتم میکنه.به قول اون دوستمون معلمای خانوم هم عقده ایی میشن زود یکی دوبار بهش تذکر دادم تو روی بچه اینجوری نگین با پسرم بد شده بود پسرم خیلی تو مدرسه کوچیه پیشدبستانی رفته دیگه نمیتونم کاری کنم نه؟

همش تو مدرسه معلما بهش میگن چقدر کوچولویی کی بزرگ میشی و از این حرفا خیلی خودش تو خونه غصه میخوره همش دعا میکنه خدایا زود بزرگم کن دلم براش میسوزه
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
2706