2703
2553
فرشته من ۱ دختر زیبا و شیطون بود خیلی تکون میخورد میچرخید و سکسکه میکرد همه میگفتن نشونه سلامتیشه
هر بار تو سونو دکتر ها میگفتندچه دماغ و دهن زیبایی داره و چقدر شیطونه..
تو چند ساعت قلب کوچولوش دیگه نزد... وقتی تو بیمارستان دکتر اینو گفت دیگه هیچی بعدش نشنیدم نمیدونم چطوری تا حالا زنده موندم... مجبور شدم طبیعی زایمانش کنم اون روز همه ماماهای بخش و حتی دکترم با من اشک ریختن و میگفتن دخترم ۱ دختر کاملا ایرانی زیبا بوده ولی فرشته من دیگه رفته بود... بند نافش ۳ دور دور گردنش پیچیده بود با ۱ گره که تو دور آخرش بود و سفت شده بود...
هر چی سعی میکنم باهاش کنار بیام نمیتونم، ظاهرمو نگه میدارم جلو بقیه ولی قلبم داره آتیش میگیره... تحملش از اونی که تصور میکردم سخت تره... جایی به جز این سایت آرومم نمیکنه دردیه که حتی برا دشمنامم آرزو نمیکنم... خواهش میکنم اونایی که این تجربه تلخ و گذروندن بهم کمک کنن بگین چه جوری تحمل کردین... الان ۴۰ روز گذشته ولی من روز به روز دلتنگتر میشم ....دخترم برگرد تو رو خدا ... خدایا شاید حکمتت بالاتر از درک منه ولی دخترمو بهم سالم برگردون خواهش میکنم ویرایش پست : 29 فروردین 94 برای من امروز 2 سال از تلخ ترین واقعه زندگیم گذشته است با وجود اینکه فکر میکردم زندگیم تمام شده ولی زنده و سرپا ماندم و خدا فرشته دیگری به من بخشیده است ... پس مینویسم برای شما که نمیدانم دست تقدیر و پر کشیدن فرشته تان شما را به این تاپیک کشانده است یا یک اتفاق و کنجکاوی... به هر حال مینویسم که بدونید بعد از پایان سیاه ترین شب هم روز فرا میرسد و خورشید دوباره زندگی میبخشد روز اول فکر میکردم من تنها عضو این تاپیک و مادر داغدار این دنیام ولی این همه اعضا به من فهماند که زندگی اینگونه پستی دارد و بچه دار شدن دوباره اعضا نشانم داد بعد پستی ها بلندی ها می آیند امیدوارم اگر داغدیده اید با خواندن صفحات و دیدن حال مشابه شما هم مثل من آرامش بگیرید روی پایتان بایستید و دوباره شروع کنید... به امید آنروز ...

مشخصات خودم و دوستهای خوب این تاپیک و علت پرواز فرشته هامون
اسم - سن -جنس فرشته - زمان پرواز فرشته - علت پرواز - زمان اقدام بعدی

ایلیانا - ۳۷ ساله - اولین بارداری - دختر - هفته ۳۳ - اردیبهشت ۹۲ - زایمان طبیعی - پیچیده شدن بندناف و قطع ضربان قلب - یک پسر نازنین به لطف خدا دارم

فرشته - 31 ساله- بارداری اول - دختر - ۲۴ هفته - دی ۹۱ - زایمان زودرس - به لطف خدا ۱ پسر گل داره

سمیه - ۳۱ ساله - اولین بارداری - پسر - هفته ۲۷ - اردیبهشت ۹۲ - زایمان زودرس - یک گل پسر داره به لطف خدا

موچولو - 27 ساله - همدان - اولین بارداری - دختر - 42هفته - بهمن ۹۱ - دفع مکونیوم - یک پسر گل به لطف خدا داره

گوجه 2 - ۳۲ ساله - اولین بارداری - هفته ۸ - آذر ۹۰ - ضعف نطفه -
دومین بارداری -پسر - ۳۲ هفته - ۱ اسفند ۹۲ - عدم خونرسانی و اکسیژن رسانی جفت به نی نی از هفته ۱۸ باعث تاخیر در رشد نی نی شد بعد باعث بروز اختلال در نی نی شد و در هفته ۳۲ بارداری قلب نی نی از کار ایستاد.... چون ما مشکل ناباروری داشتیم دکتر نگفت پیشگیری کنیم
خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمممممممممممممممممممممممم
خیلی متاسفم شدمممممممممممممممممممممممممم امیدوارم به زودی فرشته ت برگرده تو دلتتتت مامانی مهربون
بوسس
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
2720
2714
دوست من منم خواهرم دخترش رو 34 هفتگی از دست داد دکترش می گفت جفت جدا شده بود فقط اشتباه ما این بود نفرستادیم پاتوبیولوژی
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
خواهر من بعد از 6ماه هنوز داغونه اونم سزارین کرد خیلی روزای سختی بود هممون داغون شدیم
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
عزیز گلم ، دخملی فرشته ات دم در بهشت منتظرته و مطمئن باش که آن دنیا خودش را بهت نشان میدهد حتی اگر ده تابچه دیگر هم توی این دنیا بیاوری ، اون توی اون دنیا میبردت بهشت پیش خودش ...همه چیز که توی این دنیا نیست.
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2706