2733
2734
سلام بچه ها.من تو هفته 27 بارداری هستم.خواستم ببینم بهترین بیمارستان یا کلینیک خصوصی تهران برای زایمان کجاست؟یه دکتر خوب هم معرفی کنین ممنون میشم.
مرسی.
سلام نیلوفر جون اگه میخواهی هزینه کنی به نظر من بیمارستان لاله تو شهرک غرب واقعا عالیه معرکه است هزینه زایمانش بالاست ولی خوب عالیه اصلا نیازی نیست با خودت چیزی ببری همه چیز بهت میدم بعد از زایمان حتی لباس بچه و بعد از اون بیمارستان صارم تو اکباتانه که اونم خیلی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم مگه می خوای شق القمر کنی که بهترین و گرونترین بیمارستان رو می خوای یه زایمان معمولیه که هر روز حداقل 1000 نفر انجامش می دن حتی توی ده کوره ها هیچ کس هم مشکلی نداره بنظر من برو یه جای معقول رو پیدا کن که دکترش رو قبول داشته باشی
2731
دکتر نادره شایگان دکتره خوبیه و سابقه داره من پیش اون سزارین کردم و زن داداشم هم طبیعی توی بیمارستان لاله

بیمارستان لاله حرف نداره کمترین مزیتش اینه که نی نی رو میاین می برن البته اگه خودت بخوای و تو می تونی با

خیال راحت شب بعد از زایمانت رو بخوابی چون خیلی خسته هستی
من تهران کلینیک زایمان کردم. رسیدگی و خدماتشون واقعا عالی بود. من همراه داشتم. اما نه هیچ کدوم از کارهای بچه و نه هیچ کار خودم رو مامانم انجام داد. همه کار به عهده خودشون بود. اگه بچه خیلی بی تابی میکرد میومدن و میبردنش تا استراحت کنم. دو بار بچه رو حمام کردن. خودشون عوضش میکردن. به خودم هم دائم رسیدگی میکردن. در کل عالی بود
2738
جی جی جون مرمر جون مامان اهورا نسرین جون جون پریزاد جون سایه جون مانا جون مامان قندک جون از همتون ممنون که جواب دادین.

مرمرجون آره هزینه ش مهم نیست.فقط میخوام خوب باشه.

مامان آوینا جون.شق القمر نیست.ولی اینکه آدم توی یه بیمارستان خوب زایمان کنه چه اشکالی داره؟
همونطور که مامان اهورا جون مثال زد یکی زایمان میکنه وراحته و یکی هم بخاطر اینکه دکتر خوبی بالا سرش نبوده درد هم میکشه.
در ضمن من نگفتم گرونترین.گفتم بهترین.چون بیمه تکمیلی خیلی خوبی دارم هزینه ش برام مهم نیست.

سلام به همه مامانای مهربون من تازه عضو این سایت شدم الان تو هفته 13 بارداری هستم ولی از دکترم راضی نیستم ممکنه یه دکتر خوب که هم مطبش و هم بیمارستانی که کار میکنه شرق تهران باشه بهم معرفی کنید؟
من صارم طبیعی کم درد زایمان کردم بنظرم یا اول دکتر پیدا کن یا بیمارستان، صارم همه دکترهاش در ی سطح هستن و برای طبیعی خوب، لاله برای جراحی شنیدم خوب کلاس های بارداری هم حتمن برو صارم پنج شنبه ها داره پارسیان فکر کنم دوشنبه صبح باشه اونجا اطلاعات خوبی بدست میاری هم از دکتر هم از زایمان امیدوارم موفق بشی طبیعی فارغ شی
2706