2733
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669742 بازدید | 3277 پست
بچه ها توی گوگل رژیم آش رو سرچ کنین ، موارد جالب براش میاد ... مثلا این :
http://www.eslami-teb.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=72:1392-01-11-12-24-00&
catid=5:1391-03-07-18-39-44&Itemid=70
ولی همه جا تعریف کرده از این رژیم
دوست دارم زندگی رو ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادونیس جان من همیشه روغن کنجد استفاده میکنم چون شوهرم مشکل چربی داره نمک هم مال ارومیه هست چند ساله از میدون جلال میخرم یعنی اینی که دکتر روازاده گفته الان خوندم من قبلا هم استفاده میکردم کلن خیلی به مواد غذائی سالم اهمیت میدم
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
سلام من امروز یه آمپول زدم که غبغبم کوچک بشه.... بهم گفته که چهار هفته تکرار کنم.... عکس هم ازم انداخت گفت بعد از چهار هفته ببین چقدر تغییر کردی

وای یعنی میشه؟؟؟؟

از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2728
فرنوش جون منم غبغب دارم . می خوام نابودش کنم میشه منم راهنمائی کنی ؟ اگه جواب داد برام ایمل کنی ادرس اون دکتر را . خیلی مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

اریانا عزیزم مرسی از راهنمائیت . واقعا از سردرد دارم امروزم می میرم . اخه دوباره از امروز شروع کردم
2738
نی نی گلی امیدوارم بتونی تحمل کنی پیشنهادم این هست به جای قرص از شیاف دیکلوفناک ایتفاده کنی خیلی بهتر از قرصه هم ظرف 10 تا 15 دقیقه اثر میکنه هم عوارضش کمتره

سلام ثمین جان اره عزیزم بیشتر نمیشه ادامه داد دکتر گفت برای بدن ضرر داره گفت اگر بخوای دوباره بگیری باید حداقل 2 ماه بعدش باشه
امیدوارم کم کنی ساسائی جان مخصوصا که عاشق اش هستی و این خیلی کمک میکنه تا همسر من که اش دویت نداشت به زور میخود ولی خوب وزن کم کرد
از شکم و غبغب نگوووووووووووووووووووووو که دلم خونه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2706