2703
2553
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 667307 بازدید | 3277 پست
یه سوال دیگه اینکه شما گفتید تو هر ظرف اشی که می خوریم یک قاشق ابغوره و زنجبیل بریزیم خب منظورت یک کاسه ابگوشت خوریه یا یه ظرف خورشتخوری ؟ببخشید انقدر سوال می کنم
من امضا ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انا جان اشکال نداره ناپرهیزی کردی ادامه بده موفق میشی من مطمئنم خرما تخلف میشه ولی من سردردهای بدی داشتم خودم تا 2 تا دونه را بعضی روزها خوردم و بهتر شدم

امیلی جان چی خستت کرده گلم سردردهات یا اش خوردن ؟

نی نی گلی قابلمه اشت را با خودت ببر نگو رژیم داری که سر به سرت نگذارن من گفتم درد معده داشتم دکتر گفته باید یک هفته این غذا را بخوری تا دستگاه گوارشت اروم بشه به همین راحتی کسی هم گیر نداد چیز دیگه بخورم چون اگر بگی رژیم دارم خفت میکنن تا یک چیزی به خوردت بدن یا هی تیکه میندازن

هیلدا جان ظرف خورشت خوری اق غ ابغوره

نانی جان امیدوارم شما هم جواب بگیری
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
2456
اریانا منم خیلی سردرد دارم اصلا میلی به اش ندارم امروز بلغور ریختم فردا برنج میریزم میلم به برنج بیشتره

خیلی خوبه که هستی و جواب ما رو می دی بهمون روحیه میدی ممنون عزیز
من امضا ندارم
هیلدا جان به خودت فشار نیار اگر اذیت میشی سعی کن خرما یا عسل بخری خانمی

عزیزم من این رزیمو گفتم مسئولم تا اخرش هر چی تجربه دارم بگم و وایستم زحمتی نیست عزیزم
من امروز روز ششم رژیممه و حدود 3 کیلو کم کردم(در کنار ورزش)

جالبه از روز اول اصلا اذیت نشدم...کلا قبلا هم چای نمیخوردم زیاد...واسه همین سردرد نداشتم...رژیم خوبیه...

خیلی احساس شادابی و سرحالی میکنم....

حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2714
عزسزم فقط روزهای 1 شنبه و 3 شنبه میرداماد هست و روزهای دیگه نمیدونم کجاست امروز فهمیدم سمت پونک هم شعبه داره ولی من خبر ازش ندارم خودتون بپرسید مهرزا جان این هم شماره میدون امام حیسنش هست 77605245
77600663
خدارا شکر ریحان جان که خوب و سرحالی و وزن کم کردی

نه فتانه جان رو وزن پائین هم اثر داره دوستم 4 کیلو اضافه داشت یک هفته3 کیلو کم کرد ربو دیگه هفته بعدش را نگرف گفت رو فرم اومدم

رو وزنهای بالا خوب جواب میده با کاهش 8 تا 10 کیلو به خاطر اینکه چربیشون زیادتره مثلا همسر من 90 کیلو بود هفته اول شد 84 کیلو
2706