2737
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669641 بازدید | 3277 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها امروز روز سوم منه و من یک کیلو کم کردم...حالمم خوبه...جالبه اصلا هوس برنج یا نون یا شیرینی جات نمیکنم....
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2731
اوا جون من خودم از همه جا لاغر شدم چون خیلی چاق بودم ولی دوستم فقط شکم داره میگه شکمم کوچیک شده من نمیتونم نظری بدم چون خودم همه جام چاق بود ولی این رژیم مخصوص چاقی شکمی هست
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
2738
این رژیم پاکسازیه و ضرری ه بدن نمیرسونه...من سه روزه تو رژیمم و نه سر درد دارم نه مشکل دیگه...در ضمن در کنارش ورزش هم میکنم هروز
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
من الان روز دومم هستش من عاشق اش بودم نمیدونم این ابغوره چه بلایی سرم اورد که دیگه حالم بد میشه :)) دیدم واقعا نمیتونم من یه قاشق ابغورمو مثه دارو قبل اشم سر میکشم :))
راستی آریانا جان من دموی هستم و زنجبیل منو به شدت اذیت میکنه جوری که تمام بدنم داغ میشه و میمیرم از گرما :) فکر کنم چون تو بلغمی هستی اینو گفته بریزی توش ممکنه؟ بعد علت اینکه عدس توش نباشه رو هم نمیدونم اخه عدس کاملا به من میسازه و ببخشید شکمم هم راحت کار می کنه چون الان یوبوست گرفتم :| :)
اون دوستی که گفت سردرد داره هم شاید مثه من معتاد به چای هستش که نخورده سرش درد گرفته اخه منم اینجور شدم دیروز کمی چای خوردم البته کمی :) که خوب شدم
من می توووووووووووووووووووونم بلی می تونم
نی نی گلی من هم 3 روز اول سردرد داشتم به دکترم زنگ زد گفت طبیعیه ممکنه کلیه درد یا استخون درد هم بگیری چون بدن داره سمومشو دفع میکنه من مجبور به استفاده از شیاف دیکلو فناک شدم حق داری تحملش سخته من اگر همسرم همراهم نبود رزیم را به خاطر سردرد شکسته بودم ولی تحمل کردم یک علت دیگه سردرد اعتیاد به چائی و نسکافه هست که باعث سردرد 4 روزه دوستم شده بود

اره عزیزم برنج جو گندم کلا هر جور غلاتی دوست داری اضافه کن

امیلی عزیز علت نبود عدس اینه که خون را قلیائی میکنه و خون را غلیظ میکنه ما میخواهیم خون رقیق بشه اسیدی بشه سریع سموم دفع بشه واسه همین ابغوره داره عزیزم اگر میبینی زنجبیل اذیتت میکنه به جاش زیره سیاه بخور یا خیلی کم استفاده کن دکتر به من گفت میخوام شادابت کنم نه شکنجت کنم پس هر چی اذیتت کرد نخور امیلی جان خوردن اب فراوان ولرم و سیب با پوست تو این رژیم باعث رفع یبوست میشه اگر دیدی اذیت میشی ا ق غ خوری روغن زیتون بریز رو اش شامت بخور شکمت رو براه میشه

بازم میگه دوستان قرار نیست همه 10 کیلو کم کنیم قراره بدن پاکسازی بشه سموم دفع بشه شاداب باشیم و شکم لاغر بشه اگر قراره خودتونو زجر بدید خواهشا نگیرید یا متعادلش کنید بازم میگم بدن با بدن فرق میکنه دوست من همین رزیم را گرفت فقط 2 کیلو کم کرد پس خواهشا خودتونو اذیت و مقایسه نکنید
راستش نمیدونم نیکی جان ولی همسرم دارو مصرف میکنه برای فشار خون بهش گفت هیچ داروی را قطع نکن من هم گفتم اسید فولیک میخورم گفت ادامه بده
ممنونم آریانا جان, بابت سردرد هم خیلی خیالمو راحت کردی اخه از دیروز که شروع کردم سردرد وحشتناکی دارم. ممنون که این اطلاعات رو با ما هم سهیم شدی
من می توووووووووووووووووووونم بلی می تونم
2706