2737
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669836 بازدید | 3277 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریحان جان باورت نمیشه من 2 روز اول اصلن از خونه بیرون نرفتم و به شوخی به شوهرم گفتم بشینم تو دستشسوئی ینگینترم و جالب اینکه از روز 5 جوشهای بازوم و پشتم محو شد
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
ولی باور کن صبح بیدار شدم شکمم یه نمه رفته بود تو...از دیروز شروع کردم من....اگه جواب بده که خیلی دعات میکنم....یک ماه میرم ورزش سایز همه جام کم شده الی این شکم لعنتی...
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2728
باشه رنجبیل میگیرم

بچه ها چرا بس من یبوست دارم؟
البته من خیلی نخوردم ها فک کنم از صبح یه بشقاب آش خورم بشتشم دو تا قاشق هذا خوری مربای گل سرخ اونم خیلی زیلد بود ولی امیدوارم الان شکمم اونجوری نشه چون آب خونه قطعه خخخخخخخخخخخ
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
بچه ها این رژیم حقیقت داره ،،من خودم هم نگرفتما،، ولی توو کتاب طب سنتی اتفاقا جدیدا هم خوندم که نوشته بود،، آش آبغوره( یعنی همون آش خودمون منتها با یک قاشق آبغوره) اونم توو دو هفته خیلی روی آب مردن چربی شکم تاثیر داره
ولی به نظر خودم باید در حین این رژیم ورزش هم انجام داد تا شکم ، شل و آویزونو بی ریخت نشه
2738
اذین جان خوردن اب فراموش نسود مخصوصا ولرم تا چربیهای شکیته شده را از بدنت بده بیرون اونوقت میری دستشوئی و مثل من همونجا میشینی
آریانا جون اگه آب خنک بخوریم هیچی که هیچی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به خدا این یکی رو دیگه نمیتونم تحمل کنم جوشیده یخچالی بشه نمیشه؟
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .

* فریدون مشیری
اذین جان تو یخچال نگذار با دمای بیرون اخه اب ولرم باعث میشه کلیه و روده بیشتر کار کنن حتما که نباید داغ بخوری برسه به دمای محیط بخور
آهان باشه امیدوارم لاغر شیم انقد بخ بختی میکشیم ههههههههههههههههه

* فریدون مشیری
بچه ها یه سوال زنجبیل هم عرق داره؟

* فریدون مشیری
2706