2733
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669750 بازدید | 3277 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم فقط شکم دارم ولی آدم وقتی زیاد آش بخوره معدش اذیت میشه
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
2731
سلام بچه ها منم دیروز سبزی آش رو گرفتم و آماده کردم الانم از کله سحر بار گذاشتم تا 10 آماده شه صبحانه بخورم! سایز و وزنم و قبلش دقیق میگیرم مینویسم هر کیداره این رژیمو میگیره سایز و وزنشو دقیق بنویسه ببینیم چقدر کم میکنیم بیش به سوی شکمی صاف
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
آریانا جون امیدوارم امروز زود سر بزنی با تابیکت من دو تا سوال داره خودت زیره خوردی یا زنجبیل؟ و دیگه اینگه د.و تا قاشق عذا خوری سر صاف زیره واسه یه کاسه آش یا مربا خوری یا چایخوری؟ آخه من بوی زیره رو دوست ندارم ولی زنجبیل رو دوست دارم ولی دو قاشق عذاخوری باشه خیلی تیزش میکنه بعدم منم یه بار بارسال رفتم طب سنتی دستور آش آبعوره داد ولی من جدی اش نگرفتم اون زیره گفته بود با علات حبوبات گفته بود نریزیم و آب ماهیچه هم گفته بود بریزیم ولی من مال شمارو اجرا میکنم که امتحانشو بس داده فقط زیره رو بگو
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .

* فریدون مشیری
من امروز صبح وزنم 62.700 بود و دور شکمم روی ناف 82

وزن ایده آلم 58-9 هست و دور شکمم روی نفا 76 بشه راضیم

تا خدا چی بخواد

* فریدون مشیری
2738
گلم تو دستور من زنجبیل بود ولی چون همسرم دوست نداشت دکتر گفت زیره سیاه بریز ولی اصلش با زنجبیله میتونی مقداری بریزی که میتونی تیزیشو تحمل کنی قراره با لذت لاغر بشیم نه با شکنجه که گلم

به جای مربای گلسرخ هیچ چیز جایگزین نمیتونید بکنید حتی عسل

به غیر از اش و اب ولرم و مربای گیسرخ و سیب هیچ چیز دیگه نباید بخورید

خوردن قند چای شکر ممنوع
صبحانه ناهار شام میان وعده نصف شب هر موقع احساس گرسنگی کردید فقط اششششششش

معده هم اصلا اذیت نمیشه من تو این 14 روز هیچ بلائی سرم نیومد
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
آریانا میگم من کبسول خالی بگیرم زیره رو بریزم توش بخورم روش آش میشه یا زیره رو جدا جاش عرق زیره بخورم روش آش! آشم زهرمارم شد امروز انقدر بوش اذیتم کرد!

* فریدون مشیری
آخه تو خونه ندارم! باید برم بخرم سختمه

* فریدون مشیری
من زیره سیاه میریزم...تا الان که خوب بوده همه چی....فقط عذر میخوام ىشکمم به شدت به کار افتاده....
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2706