2733
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669827 بازدید | 3277 پست
نازلی جون اگه آب زیاد بخوری(12 تا 15 لیوان) این اتفاق خیلی کم پیش می یاد و بعد از اتمام دوره خوب می شه.
موفق باشی
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای سون جون دکتر به من گفت 14 روزه و به دوستان دیگر هم همین روز را گفت من نمیدونم شما چرا میگی 9 روزه برای اینکه بلغمی هستی اطلاعی ندارم عریرم
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
2728
سلام مرسی از جوابت آریانا جان
من طی دیروز غیر سردرد مختصر اذیت نشدم ولی تو بعضی از جاها دیدم نوشته بودند که دکتر به اونا انار را هم تجویز کرده من هم یه دونه خوردم دیگه هیچ ناخونکی نزدم
خانوما من 5 کیلو اضافه وزن دارم به نظرتون چه رژیمی بگیرم که تا عید این 5 کیلو بره؟

چاقی من بیشتر تو پهلو هاس

ورزش میکنم ...زیادم نمیخورم تقریبا کالری ها رو رعایت میکنم شیرینی و قند و شکر هم ممنوع...
فروش عروسک های بافتنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=886370&postID=34689686
ای سون جون به من انار نداده بود فقط سیب داده بود ولی پیشنهاد میکنم زیاد نخور چون ابغوره هم میخوری فشارتو میاره پائین

من پیشنهادم همین رزیمه واله جان
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
آریانا فدات عزیزم
من روز 4 روم شیطان گولم زد بدون هیچ مشکلی
امروز رفتم روی ترازو در عرض 4 روز 2 کیلو کاهش داشتم
از فردا شروع میکنم من که نیاز نیست 2 ماه استراحت داشته باشم
آریانا عاجزانه ازت خواهش دارم اگه نیاز به 2 ماه استراحت نداشته باشم هرروز ازم گزارش بگیر لطفا"
2738
2706