2410
2553
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 667304 بازدید | 3277 پست
فتانه جان دوستم وزنش کاملا ایده ال بود فقط شکمش جلو بود این رژیمو گرفته امروز صحبت کردم 3 کیلو کم کرده بود بازم میگم بستگی به بدنت داره ولی کم میکنی

ادونیس جان از وقتی خودمو شناختم چاق بودم و رزیمی نبوده که تو عمرم نگرفته باشم نمیدونم این چندمین رژیم هست که گرفتم حیابش از دستم در رفته من هم سوخت و ساز بدنم فوق العاده پائینه همسرم دفعه اولش بود رژیم میگرفت توی 2 روز 3 کیلو چربی سوزوند اییییی من حسرت خوردم
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
هیلدا جان تو اش به غیر از عدس گشنیز و بادمجان هر نوع سبزئی دوست داری بریز من مربا را از شهروند گرفتم شاید شهروند نزدیک منزلتون پیدا کنی

مهرزا جان ویزیتش همراه با رزیم 10 تومنه بعدش اگر برات بادکش و حجامت تجویز کنه اونها حدود 20 تا 30 میشه در حقیقت در امد این دکتر از بادکش و حجامته نه وزیتش
2714
اریانا جان من دو روز گرفتم و 1 کیلو کم کردم
اما امروز نتونستم در برابر دلمه مقاومت کنم و رژیممو شکستم
اما الان حبوباتمو خیس کردم و فردا رو دوباره میگیرم
*•.¸¸.•*•.¸خونه نمدی ¸.•*•.¸¸.•* www.namadi.ir شماره تماس و تل گرام 09210754330
دوستان یک تجربه تازه دوستم خیلی خوب وزن کم کرده و سر درد هم نداشته علتش را خوردن روزی 2 تا مولتی ویتامین مینرال میدونه من دیروز از دکتر داروخانه پرسیدم گفت ویتامین بدن که کم بشه وزن استپ میکنه و پائین نمیاد فکر میکنه تو کم غذائی گیر کرده ذخیره چربیشو نگه میداره چون ویتامینها خیلیشون محلول در چربی هستند بنابراین روزی 2 تا مولتی ویتامین بخورید بدن خیالش راحت میشه از ذخایر چربی شروع به استفاده میکنه من از امروز خودم ویتامین را شروع کردم
2706