2737
2739
عنوان

تست میزان افسردگی دکتر بک

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه کتابی بخونم که درست بشم؟ من عشقمو از دست دادم..........روانی کننده عاشقش بودم..........هنوز باورم نشده که رفته......داستانش مفصله.....اما فراموشیش ساده نیست.....
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2728
تبریک میگوئیم. شما در وضعیت طبیعی میباشید

بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 5 میباشد که نشان دهنده وضعیت طبیعی در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

به همین صورت وضعیت زندگی خود را ادامه داده و با تمرینات روزانه ورزشی وضعیت روحی خود را حفظ نمائید
Lilypie Pregnancy tickers
شوهرم بود.عشقم بود.....همه کسم بود.........تحمل ثانیه ای دوریشو نداشتم.......سرکار که میرفت هر بیست مین بهش اس میدادم.........خاطراتش روانیم کرده.........چطور کنار بیام؟.....الان یکی دیگه شبا توبغلشه......الان خوشبخته........الانم دوستش دارم که رفته......حاضرم برگرده باز باهم باشیم..........اینقدر دوستش دارم......اما نمیشه.............

......کاش اونم اندازه من وابسته بود......کاش اونم دوست داشت کنارم باشه....کاش حداقل زندگی اونم به ناآرومی من بود بعد از من........خدا کجایی؟...................................................................................................................................................
..................................
.........................
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 27 میباشد که نشان دهنده وضعیت به نسبت افسرده در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

بهتر است هر چه زودتر با روانشناس مشورت کنید و هر روز حداقل10 تا 20 دقیقه از ورزش های هوازی بهره ببرید
به دنبال واژه ها مباش....کلمات فریبمان می دهند

وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود،

فاتحه کلمات را باید خواند....
2738
وضعیت افسردگی شما شدید است

بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 33 میباشد که نشان دهنده وضعیت شدید در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

بهتر است هر چه زودتر با روانشناس یا روانپزشک مشورت کنید و هر روز حداقل10 تا 20 دقیقه از ورزش های هوازی بهره ببرید

خدا رحم کنه بهم....
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
24 سالمه عزیزم........به زور خودمو مجبور میکنم ده دقیق به چیزای خوب و آینده روشن فکرکنم.......دوباره بعدش باز میاد تو فکرم.......غذا میخورم خاطراتش میاد.....تو رختوخاب خاطراتش هست....تمام تنهاییمو پر کرده بود......منو بیشتر از مامانم میشناخت.......ایده ال ترین آدم بود واسم.........
میام به بدیاش فکر بکنم که دلم ازش بره، آخرش میگم قربونش برم................

تو هر زمانی بیادشم.........حتی وقتی دورم شلوغه......دلم با هیچی گول نمیخوره...اعصابمو خورد کرده دلم.......
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
حنا خانوم گل مرسی از همصحبتیت..........مرسی........فقط از خدا معجزه میخام.........
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 23 میباشد که نشان دهنده وضعیت به نسبت افسرده در شما میباشد.

اکثرا افسرده ایم که
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
بچه ها من مشکل خاصى ندارم
اما نمیدونم چرا هر چى میگذره بیشتر احساس افسردگى میکنم
دلیل همچین بزرگ و خاصى هم ندارم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706