2733
2734
سلام به دوستای نی نی سایتی .
من می خوام از الان مهم ترین هدف زندگیم رو لاغری قرار بدم .
92 کیلو وزنمه با قد 165 .
از وزن 122 رسیدم به این وزن . ولی دو ساله دو این وزن گیر کردم .
واسه همین الان دارم کسی رو که خیلی دوسش دارم به خاطر این مسئله از دست می دم .
این هدف و واسه خودم تعیین کردم . می خوام تا آخر تابستون حداقل به وزن 75 برسونم خودم .
می دونم زیاده . ولی می دونم شدنیه .
از روش بادی رپ (النا جون) و هیپنوتراپی می خوام استفاده کنم .
رژیم نمی خوام بگیرم چون بارها شده با رژیم به وزن 82 هم رسیدم ولی دوباره به خاطر عادت های نادرست اضافه وزنم برگشته .
پس می خوام این دفعه با هیپنوتراپی رو عادت هام کار کنم .
بهم قبلا ثابت شده که حضور تو یه همچین محیطی به آدم کمک می کنه که ارادش و از دست نده .
واسه همین تصمیم گرفتم یه تاپیک واسه خودم بزنم .
خوشحال می شم اگر کسی بیاد و با من همقدم شه .

(سی دی های هیپنو تراپی تا آخر هفته می رسه دستم / واسه همین می خوام از شنبه شروع کنم . / هرکی می خواد بیاد خودش و تا شنبه آماده کنه. )
اینم بهتون بگم که من روش های رژیم ها ودکتر های زیادی رو امتحان کردم .
ال پی جی ، کویتیشن ، آر اف ، لیپولیز همه رو امتحان کردم .
نمی گم جواب نداد خوب بود تا اینجا کمکم کرد ولی به جایی رسیدم که واقعا نتیجه گرفتم اگر عادت های بد غذاییم درست نشن ، لاغرتر ازین نخواهم شد و لاغر نخواهم ماند .
واسه همین می خوام این دفعه عادت هام درست کنم .
تو اطرافیانم بودن کسایی که با استفاده ازین روش الان دو سال وزنشون و ثابت نگه داشتن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام الان هدف منم همینه افرین که تا حالا انقدر کم کردی ولی درباره بادی رپ بیشتر فکر کن اگه کلوپ زدی منم دعوت کن کن
قله ها لحظاتی هستند که در ان ها شکر کزار هستی و دره ها لحظاتی هستند که در ان ها راکد مانده ای و فقط درباره ی انچه از دست داده ای فکر میکنی
2738
منم کویتیشن و ال پی جی با فکر کنم تقریبا بهترین دکترهای تغذیه تهران رو رفتم ولی واقعا انگیزه لاغر شدن از همه مهمتره والا هیچ چیز دیگه ادمو کمک نمیکنه
قله ها لحظاتی هستند که در ان ها شکر کزار هستی و دره ها لحظاتی هستند که در ان ها راکد مانده ای و فقط درباره ی انچه از دست داده ای فکر میکنی
عسل جون واسه اطلاعات راجع به هیپنوتراپی به سایت zibatra.com
مراجعه کن .
اگه خواستی بازم راهنماییت می کنم .
آبی جون بیا اینجا با هم همقدم شیم اشالله ارادمون برگرده .
نه سمینا جون این اولین تاپیک لاغریه که خودم می زنم ولی تو بقیه تاپیک ها پست زدم قبلا .
مهناز جون من دارم خودم و از لحاظ روحی آماده می کنم که این ماراتن مهم و از شنبه شروع کنم .
مریم جون من می خوام از هر دو روش استفاده کنم که بهتر نتیجه بگیرم . از بادی رپ النا جون هم خیلی راضیم . ولی چون بی ارادم بعدش که ول می کنم ضرر می کنم واسه همین می خوام عادت هام رو هم تغییر بدم .
کسایی که می خوان با من همقدم شن
اعلام کنن که من جمعه شب جدول بذارم تو تاپیک
2706