موضوع: زخم سينه و درخواست راهنمايي فوري + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
آسينا پست ها : 277عضویت:1386/4/7
1386/10/29 - 5:02 عصر
با سلام به ماماناي عزيز
ني ني ما 8 ماهش تموم شده و وارد 9 ماه شده .. حدود 1 ماه ونيمه كه سر سينه من ايتدا قرمز و دردناك و سپس داراري تركهاي زيادي همراه با سوزش شده كه موقع شير دادن بشدت ميسوزه (گاهي خون هم مي آد) و اشكم رو درمي آره.. دكتر تشخيص "شقاق "داد و راه حل دوشيدن سينه و شير دادن با شيشه و استفاده از كرم A+Dتا زمانيكه سينه ترميم بشه .. ولي ني ني ما شيشه نمي گيره و بارها به مدلهاي مختلف امتحان كردم .. شير را هم روي سينه قرار دادم تا خشك بشه ولي اثري نداشته .. واقعا درد مي كشم اگه شما مامانا تجربه اي در اين ضمينه دارين خيلي ممنون ميشم
آنيتا پست ها : 1عضویت:1389/11/19
1389/11/19 - 2:33 صبح
من تا سه ماهگي حسين اين درد رو كشيدم. هر دارويي بگيد استفاده كردم، از ويتامين آد گرفته تا بتامتازون تا ايپانتين تا موستلا تا كالاندولا... اعصابم خرد شده بود؛ واقعا شكنجه مي شدم. ياد شكنجه هاي زمان شاه مي افتادم! ميگن تو زندان هاي شاه برا شكنجه زن ها نوك سينه هاشون رو زخم مي كردن. خلاصه از زمين و زمان متنفر بودم.
هر هفته يك بسته كامل پد سينه هفت هزار تومني تموم مي كردم اما فايده نداشت كه هيچ بدتر هم مي شد. يه بار هم 24 تومن داديم پد قابل شستشو خريديم اصلا به درد نمي خورد. سريع پر از شير مي شد. تا اينكه شوهرم رفته بود داروخانه پد بگيره، يارو انواع پدها رو آورده بود. يه پد ديده بود كه بعدا اومد راجع بهش صحبت كرديم فهميديم علت خوب نشدن سينه من اصلا اين نيست كه داروها به درد نمي خورن. علت اينه كه نوك سينه هوا نمي خوره! اون پدي كه شوهرم تعريف كرد اصلا مخصوص اين زخم بود. نوك سينه داخل يه محفظه پلاستيكي قرار مي گرفت كه هواكش داشت، يعني نوك سينه با چيزي تماس نداشت. 24 هزار تومن خريديم. يه هفته اي خوب شدم. البته كرم شقاق سينه ايراني هم مي زنم. الان كه خوب شده بازهم از پد و كرم استفاده مي كنم چون مي گن زخم بر ميگرده. راحت راحت شدم. تو اين سايت دنبال دواي دردم گشته بودم و مدت ها بود مي خواستم براتون بنويسم اما چون عضو نبودم وقت نمي كردم عضو بشم. اين پد، شير اضافي رو هم جمع مي كنه راحت مي تونيد خالي كنيد.
مي خواستم با دوربين عكس بگيرم ازش بذارم ديدم تو اينترنت عكساش هم هست. لينك عكس اينه:
http://www.babystuff.co.nz/site/babystuff/images/large/550x9999/avent-breast-shells.jpg.jpg
البته اوني كه من دارم قيافش فرق مي كنه ولي تركيب همينه. اگر تو داروخانه ها پيدا نكرديد، داروخانه ميدان فردوسي داره (تهران ديگه! رفته بودم شهرستان پد سينه معمولي هم نداشتن).
موفق باشيد!

مامان آرتين كوچولو پست ها : 2296عضویت:1389/9/24
1389/11/23 - 9:51 صبح
عزيزم پماد موستلا بزن خيلي زود خوب مي شي.
آدما مثل عكس هستن ؛ زيادي كه بزرگشون كني ، كيفيتشون مياد پايين .
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: