2726
عنوان

مهد کودک شادان

6704 بازدید | 13 پست
من دو ماه دیگه مرخصی زایمانم تموم می شه می خواستن نینیمو بذارم مهد کسی راجع به مهد شادان اطلاعاتی داره؟شیر خوار قبول می کنن؟
می خوام مهدش تو محدوده میرداماد- نفت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه میخوای شادان بزاری باید از قبل رزرو میکردی فکر نکنم الان بهت وقت بده
البته به نظر من دنیای رنگین بهتر از شادانه و برخورد مربیاش و همین طور محیطش خیلی بهتره
به هر حال برای جفتش باید رزرو کنی
البته به نظر من دنیای رنگین بهتر از شادانه و برخورد مربیاش و همین طور محیطش خیلی بهتره
دزدی در مهدکودک دنیای رنگین (بچه هاتون رو توی این مهد بی درو پیکر نزارین خواهشا) واقعیتش من بعد از پرس و جوی زیاد پسرم رو گذاشتم مهد دنیای رنگین. حدود 4 هفته اونجا بود اما خودم هم اتفاقی که اونجا افتاد رو باورم نمیشه!!!!!!! یکی از روزهایی که بعد از 2-3 ساعت رفتم دنبال پسرم با کمال تعجب دبدم که کالسکه که نزدیک در ورودی داخل ساختمون و با اطلاع مدیر و مسوولای مهد گذاشته بودم نیست!!! بعد از چک کردن فیلم دوربین (که البته دوربین حیاط خراب بود و دوربین ورودی ساختمون کار میکرد) دیدیم که یه دزد جوون خیلی راحت وارد مهد شده و چند دقیقه ای بدون اینکه کسی از مسوولا متوجه بشه برای خودش چرخی زده و خیلی ریلکس یه چیزایی رو وارسی کرده و بعدش هم بدون اینکه کسی متوجه این ماجرا باشه کالسکه رو برداشته و رفته!!! از این موضوع وحشتناکتر رفتار غیر مسوولانه مدیرای مهد بود که واقعا بر خورنده بود. خیلی راحت منکر حرفاشون شدن و همین خاله بنفشه به قول بعضیا مهربون چنان رنگ عوض کرد و گفت که اصلا من میتونم ادعا کنم که شما کالسکه ای نیاوردین داخل مهد !! بعد از پیگیریهای ما و شکایت به بهزیستی منطقه, یک اخطار کتبی رو دریافت کردن و یه بخش کوچیک از هزینه کالسکه رو که الان بیشتر از 2300000 قیمتش هست رو پرداخت کردن. به نظرم بهتره به امنیت و از همه مهمتر مسوولیت پذیری مسوولین مهد توجه کنیم و جایی که بچه های معصوممون رو بهشون میسپریم از حداقل امنیت و مسوولیت پذیری برخوردار باشن. لازم به ذکره که مسوولای مهد برای راحتی خودشون از ساعت 2 بهد از ظهر در ورودی و پارکینگ حیاط رو کاملا باز میذاشتن اون هم بدون اینکه کسی نظارتی روی رفت و آمدها داشته باشه. واقعا جای تاسف داره !!

سلام مامان های عزیز. یک سری نظر در سایت با فرزندم درباره مهد شادان جمع شده. امیدوارم که کمکتون بکنه. نظر خودتون رو هم اضافه کنین تا مادرهای دیگه راحت تر بتونن تصمیم گیری کنن. http://bafarzandam.com/مهد-کودک-و-پیش-دبستانی-شادان-شعبه-۱/