2733
2734
مامانای با تجربه تر
بیاین تجربه خودتون رو از کالسکه هایی که داشتین برای مامانای جدید بگید.
تا در خرید کالسکه به اونها و نی نی هاشون کمک کرده باشید.
درست مثل review های کاربردی که در سایتهای معتبر برای هر جنس وجود داره وکلی در انتخواب کالا به افراد کمک می کنه.

برای این کار

عکسش رو اگر دارین بگذارید. (در صورت امکان عکس یا ادرس سایت)

مارک ( هر مارک ایرانی،چینی،کره ای،اروپایی،آمریکایی و... طرفداران خودش را دارد)

مدل و شماره (در صورتی که نام کامل انگلیسیش رو بزارید، راحتر میشه سرچش کرد)

لوازم جانبی

تاریخ و مدت استفاده

در صورت اطلاع قیمت فعلی ( هر میزان قیمت از ارزانترین تا گرانترینها مورد استفاده افرادی خواهد بود)

فروشگاه یا نمایندگی رسمی ( ذکر آدرس و شماره تلفن شهرتون به دسترسی افراد کمک می کند.)

و در نهایت نظر و تجربه ها میزان رضایت خودتون رو از استفاده از اون کالسکه و کریر رو ذکر کنید.

امیدوارم همکاری کنید تا مرجع کاملی درست کنیم.

برای سلیقه هم احترام قائل باشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کالسکه مک لارن
مدل کوئست عصایی
لوازم جانبی پتوی پای کودک . کاور باران
مدت استفاده 4 سال برای دختر اولم استفاده کردم و الان هم دارم برای پسرم استفاده میکنم وزن خود کالسکه خیلی سبکه و حمل و نقلش راحته و تا وزن 80 کیلو رو راحت تحمل میکنه من خیلی راضی هستم چون هر جا میرم میتونم ببرمش بخاطر سبکی و جمع و جور بودنش اینم آدرس سایتشه
www.macbaby.ir
آرزویی بکن .گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه .آرزویی بکن .شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوی تو باشد!
2738
منم کالسکه کنکورد دارم
لوازم جانبیش اینجا مثل صندلى ماشین کریر ساک حمل ساک لوازمش هستش کأور بارون پشه بند و کاور روى پا داره
منکه خیلى راضیم
سبک نیست اما من راحتى بچم رو در نظر گرفتم نه راحتى خودم همه جا هم کالسکه رو میبرم راحت جمع و باز میشه

البته استوک هم خیلى دوست داشتم ولى این رو گرفتم
آپلود عکس

من رو یک سری کالسکه تحقیق کردم اینها که می گم تجربه من نیست بلکه مجموعه ای ار ریوویوهایی هست از زبان دیگران که درباره کالسکه تو چند سایت خارجی خوندم.

مارک کوئینی
مدل زپ اکسترا quinny zapp xtra
کالسکه عصایی سبک
قیمت فعلی در نمایندگی 1,260,000 تومن
دارای کاور باران ،سبد خرید در زیر کالسکه، دو حالته هم رو به مادر و هم پشت به مادر ،
قابلیت استفاده از کریر های ماکسی کوزی (پبل و کابریو فیکس) برای 0-6 ماه قیمت فعلی حدود 800 تا 900 هزار تومن
طبق ادعای سازنده بسته شدن خیلی راحت و بسیار جمع و جور و سبک هست.
از مزایای اون سبک بودنش شیک و راحت بودنش برای مادر و کودک ذکر شده. میشه راحت باهاش وارد مغازه و پاساژ شد
راحت تاش کرد و گذاشتش تو ماشین.
از معایب اون عدم ثبات و محکم بودن اون در زمان حرکت هست که لرزش زیادی داره چون 3 چرخ هست،و چرخهاش خیلی کوچک هستند. و زمانی که رو به مادر هست کودک توش نمی تونه به حالت نشسته کامل قرار بگیره و نیمه نشسته بودن اعصاب بچه های بزرگتر رو خرد می کنه.
در کل این یکی از مدلهایی هست که من خودم علاقه مند به خریدش هستم.
اگر کسی تجربه مستقیم استفاده از اون رو داره خوشهال می شم اطلاعاتش رو اینجا قرار بده
من معایب هرکدوم از مدلای مکسی کوزی و کویینی که میدونم رو میگم

کویینی زپ : حالت خواب نداره فقط نشسته

کویینی زپ اکسترا : موقع جمع کردن باید صندلی جدا بشه و بعد جمع بشه ، رو به مادر حالت خواب نداره

مکسی کوزی میلا : حالت خوابش دستی تنظیم میشه و هر حالتی بخواید میشه ولی صندلی کالسکه رو به مادر نمیشه ، فقط در حالتی که کریر روش نصبه رو به مادر و محیط هردو میشه ، یه عیب دیگش اینه که جا پای بچه آویزونه ولی سبکه و راحت جمع و باز میشه ، دسته کالسکه یه سره نیس

درمورد مدل الئا اطلاعاتی ندارم

اینا چرخاشون بادی نیس ولی یه سری دیگه مثل مورا 3 و مورا 4 و باز و مود بادی هستن

کویینی باز : برای جمع کردن باید خم بشید و با دو دست جمعش کنید ، با توجه به اینکه ممکنه نی نی بغلتون باشه کار سختیه ، ولی باز شدنش خیلی راحته ، دسته ی کالسکه یه سره هست

خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
آپلود عکس
آپلود عکس
مورد بعد که من از روی نظر دیگران می گذارم ونه تجربه شخصی خودم

مارک کوئنی
مدل باز quinny buzz این مدل 3 تا 4 ستاره از 5 ستاره امتیاز بندی نظر دهندگان دریافت کرده است.
قیمت فعلی در نمایندگی تهران 2,100,000 تومان
دارای کاور باران ،سبد خرید در زیر کالسکه، دو حالته هم رو به مادر و هم پشت به مادر ،
قابلیت استفاده از کریر های ماکسی کوزی (پبل و کابریو فیکس) برای 0-6 ماه قیمت فعلی حدود 800 تا 900 هزار تومن
دارای چرخهای بزرگ و مناسب برای پیاده رویهای طولانی مدت
گفته شده بسیار راحت برای کودکان ونه چندان راحت برای مادران
از معایب آن وزن سنگین و اندازه بزرگ آن در هنگام بسته بودن هست که در صندوق هر اتومبیلی به راحتی جا نمیشه
که البته چرخهای اون به راحتی جدا میشه و این شاید مشکل رو کمتر کنه
چه خوب که اینجا هست من
دنبال مکسی کوزی مدل loola میگردم
اطلاعاتی که دارم
دسته عصایی
سبک
روبه مادر هم میشه
و چهار چرخ

ولی تو نمایندگی های ایران هنوز ندیدم اگه کسی داشته و اطلاعاتی در موردش داره و اینکه میدونه این مدل هنوز تو بازار هست یا نه اطلاع بده یک دنیا ممنون میشم
سلام دستدوزک های نمدی آماده پذیرش سفارشات شما شامل : انواع آویزهای اسم حلقه های نمدی تزیینات مناسب سیمونی و جهیزیه آشپزخانه و پزیرایی
2706