2410
2553
سلام دوستای مشهدی میخوام بدونم مهد کودک خوب تو مشهد کسی میشناسه حدالامکان در محدوده بلوار سجاد و بلوار فردوسی ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من بهت مهد گل زندگی تو قاسم آباد حسابی 38 رو پیشنهاد میدم . شاید بگی راهش دوره . ولی حداقل برو ببینش . اکثر مهدهای تو مشهد یه خونه اجاره کردن و اسمش رو گذاشتن مهد . ولی این یکی حتی ساختمونش رو برای مهد ساختن .

به نظر من که دیدنش ضرر نداره .
2714
سلام دخترم از سه سال ونیم مهد آشیانه کودک میره خیلی خوبه واقعا ازهرنظر که بگید خوبه اموزش - محیط- مدیر - مربی همه عالی هستن من که خیلی راضی هستم بااین که امسال باید پیش دو بره تو ی مدرسه ولی اصلا تمایل ندارم بزامش مدرسه میگم همین مهد بهتره چون واقعا هم دخترم راضیه و همین که ازنظر اموزشی واقعا خوب هستند

ادرس - رضاشهر بلواررضوی - روبروی مسجد المهدی - مهد آشیانه کودک ازسال 59 تاسیس شده دیگه خودتون میدونید با این همه تجربه .....

تلفن 8784396سرکارخانم فردوسی مدیر مربوطه هستند . موفق باشی
سلام دخترم از سه سال ونیم مهد آشیانه کودک میره خیلی خوبه واقعا ازهرنظر که بگید خوبه اموزش - محیط- مدیر - مربی همه عالی هستن من که خیلی راضی هستم بااین که امسال باید پیش دو بره تو ی مدرسه ولی اصلا تمایل ندارم بزامش مدرسه میگم همین مهد بهتره چون واقعا هم دخترم راضیه و همین که ازنظر اموزشی واقعا خوب هستند

ادرس - رضاشهر بلواررضوی - روبروی مسجد المهدی - مهد آشیانه کودک ازسال 59 تاسیس شده دیگه خودتون میدونید با این همه تجربه .....

تلفن 8784396سرکارخانم فردوسی مدیر مربوطه هستند . موفق باشی
2706