2726
سلام من هفته 4 بارداریم و حالت تهوع خیلی کمی دارم. میخواستم راهنمایی کنید که هنوز برای حالت تهوع زوده یا من حالت تهوع کمی خواهم داشت؟
من از هفته سوم بارداری و قبل از اینکه بدونم باردارم حالت تهوعام شروع شد تا آخر ماه 5 . از ماه ششم کمتر شد و بعد دیگه قطع شد . البته الان که دختر 6 ماهه دارم هنوزم گاهی به بعضی از بوها حساسم و تهوع حاملگی یکم هنوز مونده روم .
سلام . من الان تو ماه نهم هستم. تاجایی که من میدونم به صورت عادی از هفته ششم تقریبا شروع میشه که البته بعضی ها ممکنه زودتر یا دیرتر براشون شروع بشه. بعضی ها هم مثل من هیچ وقت برااشون شروع نمیشه. خیلی بهش فکر نکن . هر کس یه جوریه. ایشالا به زودی به 40 هفته برسی و یه نی نی ناز و تپلی و سالم دنیا بیاری.
خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه من تقریبا از هفته 7 و 8 شروع شد. فکر می کردم جزو اون خوش شانسهایی هستم که ویار ندارم. هههه ولی وقتی اومد دیگه دمار از روزگارم رو درآورد. شده بودم پوست و استخون شش هفت کیلو وزن کم کردم. ربطی به ارث هم نداره چون مامانم اصلا اینجوری نبوده. خاله ام هم اصلا ویار و تهوع نداشته تو بارداری. من قبل از هفته 7 هیچ حال بدی نداشتم فقط گشنه ام میشد.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
سلام

برای بعضی ها زودتر و بعضی ها دیرتر شروع می شه ولی معمولا از یک و نیم ماهگی شروع می شه و تا آخر ماه سوم هست .
خدانکنه کسی ویارداشته باشه من که دمار از روزگارم در آمده از یک ماه و نیمگی شروع شده تا آلان که هفته ده هستم همش زیر سرم و آمپول و قرص بودم . در عرضی یک هفته چهار کیلو کم کردم.
خیلی خیلی حالم خرابه . داغونم فقط برای تمام اونهایی که باردار هستند دعا می کنم که به روز گار من دچار نشن .
تا لب مرگ رفتم و دوباره برگشتم .
مرسسسسسسسسسسسی بچه ها از همتون ممنونم. پس فکر میکنم زوده که فکر کنم خوش شانسم و حالت تهوع ندارم. شاید بعدا بیاد سراغم. آخه خواهرم خیلی بد جور ویار داشته اما مامانم نه. و یه خورده میترسم . اما خوب بهش فکر نمیکنم. ایشالا شماها که دوران سختی رو دارین میگذرونین به زودی بهتر بشین واسه منم دعا کنین........ بازم از همتون که اینقدر مهربونین و وقت گذاشتین برام نوشتین ممنونم.... امیدوارم نوشتم رو بخونین.........
2706