2726
میخوام سرخ کن بخرم هر فروشنده ای یه چیز رو پیشنهاد میده . میخوام روغن کمی مصرف کنه خوبم سرخ کنه دخترخالم داره راضی بود میگفت دو نفره است مخزنش زیادم کوچیک نبود ولی چون هرچی ازش میپرسی میگه نمیدونم ترجیح دادم ازشما مامانای خوب بپرسم.

شما چی مارکی رو پیشنهاد میدین؟ چند لیتری بگیرم نمیخوام روغنش بمونه دفعات بعد استفاده کنم . بعضی از فروشنده ها هم می گفتن اگه ارزونشو بگیری خوب سرخ نمی کنه خواستم ببینم به چه نکاتی توجه کنم تو خریدش ؟

اگه ازسرخ کنتون راضی هستید معرفی میکنین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
غزال جون چند لیتری؟ منظورم اینه که مخزنش بزرگه؟

باسبدش سرخ می کنی یا بدون سبد ؟ آخه با سبد میگن روغن بیشتر میبره .

یه مدلم گفتن خیلی کم روغنه 600 دوستم گفت من دارم به درد نمیخوره سرخ می کنه ولی مزه بدی میده از اونا نخر .
الان عکس میذارم.
ببین این مدل فقط دو جور داره بزرگ و کوچیک که کن کوچیکه رو خریدم و اندازه اش عالیه مثلا یک کیلو سیب زمینی هم توش جا میشه.
من واقعا راضیم. عالی سرخ میکنه و خوشمزه
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
اینا سرخ کن و هواپز هستن. اون قاشق سبزه مقدار روغنی و معلوم میکنه که باید بریزی. داخلش یک قاشقک داره که خودش هم میزنه!
تایمر داره مثلا اگه بخوای زیاد برشته نشه رو 15 دقیقه میذاری و من که برشته دوس دارم میذارم 20 دقیقه! بعد بوق میزنه و آماده! به به
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
2706