2703
2553
عنوان

چیکار کنم حامله بشم

22419 بازدید | 21 پست
سلام بچه ها من سانازم 23 سالمه و 1 سال که ازدواج کردم و الان نزدیک به 1 ماه که اقدام کردیم برای اینکه بجه بیاریم اما هر چی از بی بی تست استفاده کردم هیچی از مایش دادم بازم هیچی . قبل از اینکه اقدام کنیم رفتم دکتر اخه 4 ماه پریود نشده بودم رفتم دکتر ازمایش دادم هیچی نبود بهم قرص متفورمین و فولیک اسید داد الان چند روز هست که با این سایت اشنا شدم تمام این ایه های قرانی رو که نوشتین تا انجام بدم انجام دادم و الان هم دور کمرم و پهلوم سوره ی حضرت مریم رو بستم اون ایه ها رو هم هر روز میخونم 1 شنبه باید برم ازمایش تو رو به خدا واسم دعا کنین خدا نا امیدم نکنه اخه قبل ازدواج من افسردگی داشتم کلی دکتر و دوا کردم تا خوب شدم البته 2 سال قبل ازدواجم دیگه قرص نمی خوردم کمکم کنید یه راه حلی بهم نشون بدین تا بتونم حامله بشم دل خوشیم فقط بچمه چون از شوهرم که خیری ندیدم.
سلام عزیزم انشالله که خیره هرچی خدا بخواد همون میشه نگران نباش
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم. سعی کن نگرانی رو از خودت دور کنی و فقط به خدا توکل کنی. هر بار که نگران شدی و استرس داشتی یادت بیار که داری علیع اون چیزی که اینقدر میخوای رفتار میکنی. یعنی برای باردار شدن هیچ مانعی بزرگتر از استرس وجود نداره چون مستقیم روی عملکرد تخمدانهات اثر منفی میگذاره. سعی کن با یاد خدا و خوندن قرآن آرامش رو تو قلبت حاکم کنی و صبر داشته باشی. برای خودت یه زمان مثلاً شش ماهه برای باردار شدن در نظر بگیر و با آرامش برو جلو. ما هم اگه قابل باشیم برات دعا میکنیم
سلام سانی جون دختر خوب من فکر کردم حالا چند ماهه منتظری عزیزم هیچ چیزی برای نگرانی نیست ایشالله هرچی به صلاحته خدا برات درنظر میگیره ........ عجله نکن من دفعه قبل بعد از 7 ماه باردار شدم اصلا هم دکتر نرفتم...............
2714
سلاممممممممممممممممممممم کسی علائم بارداری رو می دونه ببخشید من تازه عضو سایت شدم یکساله که ازدواج کردم یکماه که اقدام کردم امروز قراره پری بشم درد زیر دل دارم مثل درد پریودی ولی خیلی بیشتر از دفعات قبل حتی شبها هم درد میکنه بمدت یک هفته است که درد زیر دلم شروع شده
من یکسال بود که کلی برنامه ریزی داشتم یعنی از روی جدول دقیقا روزای تخمک گذاری رو مشخص می کردم و کلی

به شوشو سفارش که حق نداره این روزا رو فراموش کنه بعد هم رفتم دکتر و گفت یک سال که چیزی نیست بخوای

نگران باشی عجله نکن. منم که حسابی خسته شده بودم دیگه قیدش رو زدم مدتی بود که دیگه بهش فکر نمی کردم

اصلا هیچ برنامه ای هم در کار نبود دیگه اصلا مهم نبود که کی پریود شدم یا نشدم . که خدا خواست و در کمال ناباوری

ماهی که اصلا هیچ پروژه ی درست حسابی هم نداشتیم باردار شده بودم . و واقعا باورم شد هیچ اراده ای بالاتر از

اراده خدا نیست دستورات دکتر و برنامه های خودم هیچ جواب نداد.

فکرتون رو آزاد بذارید و به خودتون استرس راه ندید. هیچ چیز بدتر از این نیست که فکرتون رو درگیر این مسئله کنید.
2706