2726
من تازه شش ماهم شده هنوز حالت تهوع شدیدی که از اول حاملگی داشتم خوب نشده ، قرص دمیترون میخورم کسی اگه تجربه ای در مورد مصرف این قرص داره لطفا راهنمایی کنه ، خیلی استرس دارم
آرین قشنگترین بهانه زندگیم مامان خییییییییییلی دوستت داره
دکتر برای منم نوشت بعد از ناهار یک عدد ولی چون تهوعم شدید نبود نخوردم دکترم خیلی وارده اگه بد بود نمی نوشت بخورش
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بارداری میدن دکترا
الان دکتر به دوست منم داده از اول بارداریش
اون الان 4 ماهشه
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
2728
دوست خوبم من 9 ماهه بارداری خوردم تا 7 ماهگی بعضی اوقات تزریقشم میکردم چون حالم خیلی بد بود و نمیتونستم اب هم بخورم و 5 کیلو وزن کم کردم اگه حالت تهوع با ویتامین حل نمیشه و شدیده بخور
من خوردم چیزیم نشد و دخترمم فوق العاده باهوشه و سالم
خاکســـــــــــــتر گفت اتـــــــــــــــــــــــش را میبخشم تبـــــــــــــــــــــــــر را هرگز
آخ فداتون بشم خییییییییلی آروم شدم ، چند روزه میخوام این قرص و نخورم ولی باور کنین اصلا نمیتونم حالم خیلی بد میشه با اینکه روزی یه دونه میخورم بازم گاهی دلم خیییلی آشوب میشه و نمیتونم تحمل کنم
مرسی که خیالمو راحت کردین.
پالیز جون منم همینطوریم الان که شش ماهمه هنوز شش کیلو وزنی که دو ماه اول کم کردم برنگشته بس که حالم بد بود
ولی با این قرص خیلی بهترم ، مرسی از راهنمایی همتون
من ویار خیلی وحشتناک داشتم حتی با دمیتترون هم مایعات می خوردم بر می گردوندم به من خیلی کمک کرد فقط بدترین ایرادش این بود که باعث شد من یبوست وحشتناک و در نتیجه بواسیر بگیرم در صورتیکه قبل از مصرف و بعد از قطع کردنش کاملا خوب شدم
دختر زیبای من عاشقتم ممنون که با اومدنت باعث شدی حس قشنگ مادر بودن رو تجربه کنم
2706