2737
2734
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858407 بازدید | 56045 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام الی جون اره بد نیستم خیلی بهترم ولی دیشب یه کار بد کردم تاصبح زجر کشیدم
ساعت ١:٣٠ شب به شدت گرسنم شد اخه نه شام خوردهبودم نه نهار درست حسابی پاشدم سوسیس سرخ کردمو حسابی خوردم وای چشمت روز بد نبینه با این سابقه بد معدم تا صبح که نخوابیدم هیچ الان از زیر سرم اومدم خونه
شوشو میگه یه قرارداد طولانی مدت باید با این بیمارستانها ببندیم از بس این چند وقته همش مریض بودم
آخی بمیرم خوب چرا اینجوری میکنی با خودت؟؟؟؟؟؟؟// الان بهتری؟تواین روزها خیلی خیلی مواظب خودت باش عزیزم نا سلامتی به زودی زود میخواهی مامان بشی دیگه....
دختر نازم به دنیا اومد . خدایا هزار بار شکرت [smiley]l/l_27.gif[/smiley]
فحش نده مراقب خودت باش بیشتر از این به بعد....
منم دوباره iuiکنسل شد گفتن شهریورکه پری اومد بیا....گفت اندازه فولی هات اصلا خوب نیست....
دختر نازم به دنیا اومد . خدایا هزار بار شکرت [smiley]l/l_27.gif[/smiley]
میدونم الی کنسل شدی ولی ناراحت نباش یه یک ماه بیشتر نیست برای خودت تو این یک ماه برنامه ریزی کن یکم روحیت عوض شه
مثلاً من دارم دنبال کلاس موسیقی خوب می گردم می خوام گیتارمو ادامه بدم تا ابان بیکار نباشم کلاس زبانم می خوام ثبت نام کنم چیه بابا همش بشینی فکرو خیال الکی بکنی همین کارارو کردم معدم داغون شد دیگه
2706