2733
2734
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858403 بازدید | 56045 پست
سلام somi خوبی؟؟؟ برات پیغام دوستی فرستادم دیدی؟؟؟
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .
mera ، عزیزم نترس همین که میدونی مشکلت راه حل داره شکر
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تازه من یه چیزی دیروز فهمیدم که اگر دکترم بخواد منو iui کنه نزدیک 1/5 میلیون میگیره.... یه کم ترسیدم.... تازه مرد هم هست شوشو خیلی خوشش نمیاد... نمی دونم چکار کنم.....
همیشه به کسی تکیه کنید که به کسی تکیه نکرده باشد
و او کسی نیست غیر از خدا ...
2728
اما دکترم خیلی خوبه... دوست ندارم عوضش کنم....... پول iui هم گذاشتم کنار.... چکار کنم نی نی دیگه بزار بیاد... بهش می گم چه خرج هایی که برای ما تراشیده....
2738
خب مثلا برم پیش کی... دیروز فریبا حیدری را گفتم بهم.... اما خیلی ها پیش این دکتر اصف جاه نتیجه گرفتن
سلام بچه ها صبح بخیر...تبریک به اونایی که مامان شدن ...من امروز سومین روزه که کلومفین خوردم ...پنج شنبه و شنبه هم باید hmg بزنم و یکشنبه سونو کنم ببینم فولی چنده؟انشاا...هفته دیگه آی یو آی میشم برام دعا کنید..
راستی یکی از بچه ها میگه اگه تعداد اسپرم زیاد باشه و شکل و حرکتش خوب آی یو آی جواب میده ، خب اینجوری اگه باشه طبیعی میشه باردار شد دیگه...
خدای مهربونم نی نیامو به دستای مهربون تو میسپرم خودت فقط حافظشون باش
واقعا همین طوره.... اول خدا...بعد دکتر.... اما اصلا نزاریم ناامید بشیم....چون بدترین چیز توی هر کاری ناامیدی اونم ناامیدی از درگاه خداونده..... خدا خیلی بزرگه....
انشا ا... دوست ندارم کارم به میکرو و این چیزا بکشه از خدا خواستم آخرش با آی یو آی باشه ... خدا بهتر میدونه چه موقع وقتشه می سپریم به خودش
حالا از این حرفا بگذره من واقعا وجود خدا کنارمو و توجهش بهمو احساس می کنم ....همیشه هر چی ازش خواستم بهم دیر داد ...می دونم که بهترینا رو میخواد بده ...دیر میده می خواد باهاش حال کنیم
2706