2737
2739
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858407 بازدید | 56045 پست
اگر خدا بخواهد همه اون چهار تا میشن.
نمی دونم چرا نینا، ازاین که دوباره دارو و آمپول از همه مهمتر از الان باید به فکر هزینه آی یو ای بعدی هم باشم.
نینا دلم می خواد خونه بودم یک دل سیر گریه می کردم.
نینا من همه علائم ماه های قبل رو دارم یعنی وقتی که تخمکگذاری می کردم ولی بارور نمیشد بدنم سرد می شد. الان هم اینطوری هستم.
زندگی هیچگاه به بن بست نمی رسد. خدا که باشد هر معجزه ای ممکن می گردد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانی نکن این فکرارو دختر بابت این وضعیتت خداروشکر کن منو ببین تا الان چه زجری کشیدم این همه خرج کردم درد کشیدم سه ماه دیگم باید صبر کنم فقطم جنینام برای یکبار انتقالم کافیه یعنی اگه اون یکبار نشه دوباره همه ی این مراحلو باید برم
یا یاسی بیچاره رو ببین من پیش اون کم اوردم خداییش خیلی صبوره
انقدر ناشکری نکن دیگه وقتی افتادی تو مسیر درمانت حتماً بهت قول میدم تا اخر سال مامان میشی شما که مشگل خاصی ندارین که انقدر ناامیدی
فقط همه میگن ارامش تو لانه گزینی جنین خیلی تاثیر داره لطفاً خودت شانستو از خودت نگیر
2728
[نینا خانم وقت کردین یه نگاهی به موباله عزیزتون بکنید بنده شونصد تا اس و تک زدمممممممممممممممممممم
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
وااااااااااااااااااای نینا دارمممممممممممم دیوونه میشممممممممممممممم

از دیشب میگم نکنه ازاد بشه ؟؟؟ الان چقدر شده ؟؟؟؟ وووووو

Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
2738
اخه تا دیروز همه علائم رو داشتم ترشحات . زیر دلدرد و... اما امروز نه ندارممممممممممممم میگم نکنه ازاد شدن ؟؟؟

منکه تا فردا قبل ای یو سونو نکنه نمیذارم عمل کنه مگه تو این وضعیت اقتصادی دیوانم که 300 تومن پول بی زبون رو تلف کنم وقتی شرایط مساعد نباشه

وااااااااااااااااااااااااااااااای خدا گیج شدممممممممممممممممممممم
یلدا راست میگی؟؟؟؟ خوب باید بگم الان احتمالاً ازادشده من نشنیدم کسی روز ١٧ iui کنه معمولاً همه روز ١٤ انجام میدن که ١٧ روز بعد که براشون ازمایش مینویسن دقیقاً تاریخیه که باید پریود بشن ولی نگران نباش فوقش سونو میکنه بررسی میکنه دیگه
ولی دکترت واقعاً یه چیزیش میشه ها
2706