2733
2734
عنوان

لکه بینی در هفته هفتم

115987 بازدید | 52 پست
سلام مامانای منتظر من تو هفته هفتم هستم امروز یه مقدار خونریزی داشتم خیلی نگرانم تو هفته ششم سنوگرافی کردم گفت فقط ساک حاملگی تشکیل شده جنین معلوم نبود حالا میترسم سقط داشته باشم ایا ممکن که بچم سقط بشه دکتر برای هفته هشتم سنو داده برم صبر کنم یا امروز بخاطر خونریزیم برم ببخشید که پر حرفی کردم ولی اگه میشه زودتر جوابم رو بدید خیلی نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس عزیزم منم مثل تو بودم زنگ بزن دکترت بگو ممکنه پروژسترون بهت بده بخوری هفته 8 قلب بچه ات تشکیل بشه لکه بینی هاتم کمتر میشه ممکنه مال لانه گزینیهم بوده اشه
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
2728
لیلا اخه لانه گزینی اونم هفته 7؟؟؟؟؟؟؟
صحرا جان منم تو هفته های اول دوبار اینطور شدم..برو دکتر بهت شیاف وامپول میده قبلش هم سونو میکنه..نگران نباش
یه پسر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره:-))
کاری کردی که بعدش لک دیدی؟
مثلا کار سنگین کردی یا نزدیکی داشتی؟ منم توی هفته 7 بعد از نزدیکی به لک بینی افتادم
که بهم شیاف داد
تا هفته 10 هم بازم لک میدیدم که خداروشکر دیگه برطرف شد
CafeMom Tickers
2738
نگران نباش

منم تو هفته ی 7 یه خونریزی شدید داشتم

خدا رو شکر نی نی سالمه و قلبش هم میزنه

خونریزی پشت جفت داشتم که الان تبدیل به لخته شده

فعلا استراحت کن و در اسرع وقت برو پیش دکترت

برات دارو مینویسه و همه چی مرتب میشه
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
سحر جان سونو شکمی رفتی؟؟؟؟
من هم لکه بینی داشتم برای همین رفتم دکتر سونو نوشت اول شکمی انجام داد که گفت ساک خالی بدون جنین بعد واژینال انجام دادم که بالاخره صدای قلب رو شنید.گفت 5 هفته و نیم هستم .در حالی که خودم فکر میکردم 7 هفته هستم .پش صبر کن یک هفته بعد برو .من هم عجله کردم تازه بعد واژینال کمی خون دیدم که دکتر گفت مشکلی نیست .الان هم شیاف مصرف میکنم
سلام بچه ها من خونریزی داشتم دکتر گفت احتمالا بارداری پوچه و سقط میشه اما یه دکتره دیگه گفت برو هفته 8سونو بده مشخص میشه الان تو هفته هفتم هستم و دو روز پیش زیر دلم خیلی درد گرفت بعد از اون هم لخته ی خون اومد الان دردی ندارم امکان داره سقط شده باشه تو رو خداجوابم بدین ممنون
2706